9Fbff0D1C9699Ced1C54F1C9B711Ae3F.jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • A Milli Erkek Hentbol Takımı’nda, İtalya maçı hazırlıkları başladı
7 okunma

A Milli Erkek Hentbol Takımı’nda, İtalya maçı hazırlıkları başladı

ABONE OL
4 Ekim 2023 14:17
9Fbff0D1C9699Ced1C54F1C9B711Ae3F.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

A Milli Erkek Hentbol Takımı Hazırlık Kampı Başladı

2025 IHF Erkekler Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. Turu’nda İtalya ile iki maç yapacak olan A Milli Erkek Hentbol Takımı, Ankara’da Cemal Kütahya Kamp Eğitim Merkezi’nde ön hazırlık kampına başladı. 3 – 10 Ekim arasında yapılacak olan kampta 20 oyuncu ile basantrenor Okan Halay yönetiminde çalışmalar sürdürülüyor. Beşer günlük hazırlık sürecinin sonunda İtalya’yı eleyip 2. tura kalmak amaçlanıyor.

Başantrenör Halay: “Emeklerimizin Karşılığını Almak En Büyük Dileğimiz”

Kampta basın mensuplarıyla bir araya gelen A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın Başantrenörü Okan Halay, İtalya’yı eleyip 2. tura kalmak amacıyla kampta çalışmalara başlandığını ve hedeflerine ulaşmak için emeklerinin karşılığını almak en büyük dilekleri olduğunu ifade etti.

Kamp Kadrosu

A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın kamp kadrosu ise şu şekilde: Kaleci: Coşkun Göktepe, Taner Günay, Mehmet Emre; Sol Kanat: Samet Kanberoğlu, E. Harun Hacıoğlu; Sol Oyun Kurucu: Baran Nalbantoğlu, Fatih Çalkamış, Doruk Pehlivan, Ali Emre Babacan; Orta Oyun Kurucu: Ozan Erdoğan, Atakan Şirin; Sağ Oyun Kurucu: Ramazan Döne, Ömür Pehlivan, Eyüp Arda Yıldız, Durmuş Ali Tınkır; Sağ Kanat: Şevket Yağmuroğlu, Çetin Çelik; Pivot: Çağlayan Öztürk, İlkan Keleşoğlu, Mehmet Demirezen.

Maç Programı

A Milliler, İtalya ile ilk maçını 1 Kasım’da Sakarya’da Serdivan Spor Salonu’nda oynayacak. Rövanş karşılaşması ise 5 Kasım’da İtalya’nın Chieti kentinde gerçekleştirilecek.ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP