6327383Ef0Cf499C375E25748A23Ce27.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum: “Reklam bütçesi deprem bütçesinin iki katı olan bir anlayıştan bahsediyoruz”
27 okunma

AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum: “Reklam bütçesi deprem bütçesinin iki katı olan bir anlayıştan bahsediyoruz”

ABONE OL
9 Mart 2024 23:47
6327383Ef0Cf499C375E25748A23Ce27.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti İBB Adayı Kurum: İstanbul’da Korkuyu Gidereceğiz

AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, adaylık konuşmasında mevcut İBB yönetimini sert bir dille eleştirdi. Kurum, yönetimin reklam bütçesinin deprem bütçesinin iki katı olduğuna dikkat çekerek, “Ailelerimiz deprem korkusunu yaşamıyor mu?” diye sordu.

Metrobüs Çilesine Son

İBB’nin ilgisizliğini vurgulayan Kurum, “Metrobüs kuyruklarındaki o eziyeti görsem istifa ederim” dedi. Metrobüs duraklarındaki sıkıntıları “korku filmi” olarak niteleyen Kurum, bu hizmetlerin bir an önce yapılmasını beklediğini belirtti.

Sokak Hayvanları ile İlgili Sorun Bitecek

“İstanbul’da sokak hayvanlarıyla ilgili bir tedbir yok. Hayvan barınağından başka bir iş yok” diyen Kurum, sokak hayvanlarını korku ve endişe olmaktan çıkaracaklarını söyledi. Kurum, İstanbul’un sokaklarını güvenli ve huzurlu hale getireceklerini belirtti.

İstanbul’a Yeniden Huzur ve Mutluluk

“Ulaşımda yapacağımız yatırımlarla kadınlarımız ve çocuklarımız huzurla güvenle ulaşacak” diyen Kurum, çocukların mahalle parklarında güvenle oynayabileceğini söyledi. İstanbul’daki korku ve güvensizliği gidereceklerini vurgulayan Kurum, “İstanbul’a yeniden huzuru ve mutluluğu getireceğiz” dedi.

2 Günde 39 İlçeye Lokanta ve Sosyal Tesis

“Kent lokantası projesi İstanbul’a sunmak büyük bir proje değil” diyen Kurum, “2 gecede İstanbul’un 39 ilçesine lokanta sosyal tesis açarız” ifadelerini kullandı. Kurum, İstanbul’un her yerine sosyal tesis kazandıracağını sözlerine ekledi.

Ak Parti İbb Başkan Adayı Kurum: “Reklam Bütçesi Deprem Bütçesinin Iki Katı Olan Bir Anlayıştan Bahsediyoruz”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP