F18023688Df67E1179D9E33318F59Dbf.jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • AK Partili Hamza Dağ’ın ulaşımdan sonra ikinci vaadi su tariflerinde indirim
24 okunma

AK Partili Hamza Dağ’ın ulaşımdan sonra ikinci vaadi su tariflerinde indirim

ABONE OL
3 Şubat 2024 11:57
F18023688Df67E1179D9E33318F59Dbf.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hamza Dağ’dan İzmirlilere Yüzde 50 İndirimli Su Müjdesi

Ak Partili Hamza Dağ’ın Ulaşımdan Sonra Ikinci Vaadi Su Tariflerinde Indirim
31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti‘nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Hamza Dağ, İzmirlilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Daha önce ulaşımda 90 dakika uygulamasını geri getireceğini açıklayan Dağ, bu kez İzmirliler için bir müjde daha verdi.

Dağ, yaptığı açıklamada, “İzmir, Türkiye’nin en pahalı suyunu kullanan şehir. Bu durumdan çok rahatsız olduğumuzu ifade etmek isteriz. Göreve geldiğimizde ilk iş olarak en büyük, en temel ihtiyaç olan suyun ücret tarifesinde yüzde 50 oranında indirime giderek vatandaşlarımızın su faturalarını yarı yarıya indireceğiz.” dedi.

Dağ, ayrıca sadece tarife indirimi ile değil alt yapı çalışmalarımızla ve yenilikçi su politikalarının uygulanması ile yaşadığımız çağa aykırı bir şekilde yaşanan su kesintilerine de son vereceğinin sözünü verdi.

Dağ, 13 Şubat günü de İzmir için hazırlamış oldukları vizyon projelerini açıklayacaklarını duyurdu.

Sosyal Belediyeciliği de İhmal Etmeyeceğiz

Ak Partili Hamza Dağ’ın Ulaşımdan Sonra Ikinci Vaadi Su Tariflerinde Indirim
31 Mart’a kadar durmadan, yorulmadan, gece gündüz demeden İzmir’in sokaklarını arşınlamaya, vatandaşlarımızın taleplerini dinlemeye; sıkmadık el, girmedik gönül bırakmamaya gayret edeceğiz. Şehrimizin altyapısını sil baştan yenilerken, alternatif yollar ve yeni metro hatlarıyla ulaşım ağını güçlendirirken, sağlam ve güvenli konutlar inşa ederken sosyal belediyeciliği de ihmal etmeyeceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı, esnafımızı, çiftçimizi, sanayicimizi, işçimizi ve emeklimizi gözeteceğiz. Bunların yanında hemşerilerimizin mustarip olduğu bazı konular var ki seçildiğimizde hiç beklemeden hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP