Fb50B50Bbc8507651F7Aacea52D1Edd1.Jpg
45 okunma

Alaca’da polisten asayiş ve huzur uygulaması

ABONE OL
31 Ocak 2024 19:12
Fb50B50Bbc8507651F7Aacea52D1Edd1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çorum’un Alaca İlçesinde Polis Ekiplerinden Asayiş ve Huzur Uygulaması

Çorum’un Alaca ilçesinde, polis ekipleri asayiş ve huzur sağlamak amacıyla ‘şok denetimleri‘ne devam ediyor.

Alaca’da Polisten Asayiş Ve Huzur Uygulaması

Alaca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ve Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile mahalle bekçilerinin katılımıyla Ankara Caddesi üzerinde uygulama yapıldı. Denetimlerde 150 kişinin kimlik kontrolü yapılırken, 60 araçta da alkollü olup olmadıkları ve evrak kontrolü yapıldı.

Yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmazken, Polis ekiplerinin huzur uygulamaları ve şok denetimlerinin devam edeceği bildirildi.

Polis Ekiplerinden Alaca’da Şok Denetimleri

Çorum’un Alaca ilçesinde, polis ekipleri asayiş ve huzur sağlamak amacıyla şok denetimlerine devam ediyor. Sokakta yayalar arasında hem kimlik sorgusu hem de araçların kimlik sorgusu gerçekleştirilip, çıkan sorunlara müdahale ediyor.

Alaca’da Polisten Asayiş Ve Huzur Uygulaması

Alaca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ve Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile mahalle bekçilerinin katılımıyla yapılan uygulamada, Ankara Caddesi üzerinde 150 şahıs GBT kontrolünden geçirilirken, 60 araçta da alkol ve evrak kontrolü gerçekleştirildi. Denetimlerde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmazken, Polis ekiplerinin huzur uygulamaları ve şok denetimlerinin devam edeceği bildirildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP