90Bedf402872F5Ba16E2Ee8544Ea4A6A-1.Jpg
51 okunma

Alaçamspor Bocce Türkiye şampiyonu

ABONE OL
9 Mart 2024 21:16
90Bedf402872F5Ba16E2Ee8544Ea4A6A-1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Samsun Alaçam Bocce Takımı Kadınlarda Türkiye Şampiyonu**

Samsun Alaçam Bocce Takımı, Mersin’de düzenlenen Volo Türkiye Şampiyonası‘nda büyük kadınlar kategorisinde şampiyonluk ipini göğüsledi.

**Selma Kalanç** ve **Fatmanur Alçin**’in yer aldığı Alaçam Bocce Takımı, 3 gün süren yoğun müsabakaların ardından zafere ulaştı. Kalanç, Türkiye şampiyonu olurken, Alçın Türkiye 3.lüğü elde etti.

“Alaçam’ın Çocukları Ulusal ve Uluslararası Başarılar Kazanıyor”

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir, başarıdan duyduğu gururu dile getirdi. “Sporcularımızla yağmur, soğuk, sıcak demeden 3 ay boyunca çok çalıştık.” diyen Bozdemir, “Alaçam’ın köylerinde yaşayan bu çocuklar ulusal ve uluslararası birçok şampiyonluk kazandılar.” ifadelerini kullandı.

“Kapalı Bocce Sahası İstiyoruz”

Bozdemir, “Alaçam’a kapalı bir bocce sahası yapılmasını çok istiyoruz.” diyerek destek çağrısında bulundu. “Bu sayede daha fazla köy çocuğuna ulaşıp ülkemizi en iyi şekilde temsil edebiliriz.” diyen Antrenör Bozdemir, “En büyük arzumuz 7-11 Mayıs tarihleri arasında Fransa’da yapılacak Dünya Volo Şampiyonası‘nda ülkemize altın madalya getirmek.” sözleriyle hedeflerini açıkladı.

Alaçamspor Bocce Türkiye Şampiyonu

**Resmi Açıklamadan Alıntı:**

“Volo Türkiye Şampiyonası’nda büyük kadınlar müsabakalarında Selma Kalanç Türkiye şampiyonluğunu elde ederken, Fatmanur Alçin de Türkiye 3.sü oldu.”

Alaçamspor Bocce Türkiye Şampiyonu

**Resmi Açıklamadan Alıntı:**

“Yağmur, soğuk, sıcak demeden 3 ay boyunca Volo Türkiye Şampiyonası’na hazırlandık.”

Alaçamspor Bocce Türkiye Şampiyonu

**Resmi Açıklamadan Alıntı:**

“En büyük arzumuz 7-11 Mayıs tarihleri arasında Fransa Saint Vulbas’ta yapılacak Dünya Volo Şampiyonası’nda ülkemize altın madalya getirmek olacak”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP