25C08Aaceb4418A3637A70Bccfc22C50.Jpg
47 okunma

Alaçamspor Türkiye şampiyonu

ABONE OL
1 Şubat 2024 15:06
25C08Aaceb4418A3637A70Bccfc22C50.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Samsun’un Gururu: Alaçamspor Bocce Takımı Türkiye Şampiyonu**

Alaçamspor Türkiye Şampiyonu

**Raffa Türkiye Şampiyonası’nda Büyük Başarı**

Samsun Alaçamspor Bocce Takımı, Raffa Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu oldu. 27 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Mersin Toroslar Bocce Sahası’nda gerçekleştirilen şampiyonada Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 90 sporcu yarıştı. Alaçamspor’un Selma Kalanc ve Bingöl Bocce Takımı’ndan Şevval Akcanlı’dan oluşan takım, büyük bayanlar kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu.

**Alaçamspor’a Birden Fazla Madalya**

Alaçamspor Bocce Takımı, Büyük bayanlarda Türkiye şampiyonluğu ve üçüncülüğü elde etti. Buse Kır ve Melike Çoşguner’den oluşan takım, üçüncü oldu. Ayrıca Alaçamsporlu Umut Kalaycı, büyük erkekler altın nokta atışlarında Türkiye üçüncülüğü kazandı.

**Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir’den Tebrikler**

Bocce Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir, sporcuların başarısını tebrik ederek, “Altı gün süren yorucu ve çok zevkli maçların oynandığı Türkiye şampiyonasından sporcularımız büyük bayanlarda Türkiye şampiyonluğu, Türkiye üçüncülüğü ile büyük erkekler altın nokta atışlarında Umut Kalaycı ile Türkiye üçüncülüğü aldı. Sporcularımı bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonluğu Samsun’a hayırlı olsun. Milli takım seçmelerine katılacak sporcularıma başarılar diliyorum. 17-21 Haziran’da İtalya’da yapılacak Avrupa şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek en büyük arzumuzdur” dedi.

**Alaçamspor’un Geleceği Parlak**

Alaçamspor Bocce Takımı’nın bu başarısı, takımın geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor. Takım, Avrupa şampiyonasında da ülkemizi başarıyla temsil edebilir.

Alaçamspor Türkiye Şampiyonu

**Alaçamspor’un Başarısı Samsun’u Gururlandırdı**

Alaçamspor Bocce Takımı’nın Türkiye şampiyonluğu, Samsun’u gururlandırdı. Takım, kentin adını başarıyla duyurdu.

Alaçamspor Türkiye Şampiyonu

**şampiyonluk Şampiyonluğun Önemi

Türkiye şampiyonluğu, Alaçamspor Bocce Takımı için büyük bir başarı. Takım, bu başarısıyla kendisine olan güvenini artırmış oldu. Ayrıca takım, sponsorların ilgisini çekebilir ve daha fazla destek alabilir.

Alaçamspor Bocce Takımı’nın Türkiye şampiyonluğu, Samsun ve Türkiye için önemli bir başarı. Takımın bu başarısını kutluyoruz ve gelecekte daha büyük başarılara imza atmasını diliyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP