5812784D82E0C885E200D29Ba042E91F.jpg
25 okunma

Altınova’ya Elektrikli Araç Şarj İstasyonu kuruldu

ABONE OL
12 Mart 2024 21:09
5812784D82E0C885E200D29Ba042E91F.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## Yalova Altınova’da Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Faaliyete Geçti

**Altınova Belediyesi**, belediye hizmet binası arkasındaki caddeye bir **Elektrikli Araç Şarj İstasyonu** kurdu. Belediye Encümeni’nin kararıyla kurulan istasyon, elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan ihtiyaca çözüm getiriyor.

**Belediye Başkanı Dr. Metin Oral**, “Teknoloji alanındaki gelişmeleri takip etmek ve değişen hayata hazır olmak gerekiyor. Elektrikli araçların artmasıyla birlikte ilçemize bir elektrik şarj istasyonu kurduk. Çevre dostu elektrikli araçların sayısının artmasını diliyorum” dedi.

Altınova’ya Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kuruldu

## Çevreye Duyarlılık ve Teknolojik Gelişmeler

Altınova Belediyesi, bu yatırımla elektrikli araç kullanımını teşvik etmeyi ve çevreye duyarlılığını göstermeyi hedefliyor. Başkan Oral, “Son dönemlerde elektrikli araçlarda ciddi bir artış görüyoruz. Belediye olarak bu gelişmeleri takip ediyor ve ilçemize gerekli alt yapıyı sağlıyoruz” diye konuştu.

Altınova’ya Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kuruldu

## Kolaylık ve Sürdürülebilirlik

**Altınova’daki Elektrikli Araç Şarj İstasyonu**, elektrikli araç sahiplerine kolaylık sağlayacak ve sürdürülebilir bir ulaşım sistemine katkıda bulunacak. İstasyonun belediye hizmet binası arkasında olması, araç sahiplerinin şarj işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri merkezi bir konum sağlıyor.

Altınova’ya Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kuruldu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP