C4338Daab153739E0C696Dc173A7D6F2.Jpg
15 okunma

Bartın’da cadde ve sokaklarda yoğun bakım

ABONE OL
31 Ocak 2024 18:30
C4338Daab153739E0C696Dc173A7D6F2.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bartın’da Cadde ve Sokaklarda Yoğun Bakım

Bartın’da Cadde Ve Sokaklarda Yoğun Bakım

Bartın Belediyesi, Zübeyde Hanım Caddesi ve Esentepe Mahallesi‘nde yoğun bir şekilde yenileme çalışmaları yürütüyor.

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Zübeyde Hanım Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışmaları öncesinde zemin tesviye iyileştirme ve söküm çalışmalarına start verildi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Zübeyde Hanım Caddesi’nde sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması öncesinde zemin tesviye iyileştirme ve söküm çalışması gerçekleştiriliyor. Kısa sürede söküm çalışmalarını tamamlayıp, sokağı sıcak asfaltla düzenleyeceğiz” dedi.

Esentepe Mahallesi’nde de Çalışmalar Son Sürat

Bartın’da Cadde Ve Sokaklarda Yoğun Bakım

Esentepe Mahallesi‘nde hasarlı yollarda bakım onarım çalışmaları yürüten Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 98. Sokak’ta sıcak asfalt çalışması öncesi zemin tesviye iyileştirme ve söküm çalışmalarına başladı.

Yoğun bir şekilde süren çalışmaların en kısa sürede bitirilmesi hedefleniyor. Başkan Fırıncıoğlu, “Vatandaşlarımıza daha iyi ulaşım imkânı sağlamak adına önemli çalışmalar yapıyoruz. Zamanla deforme olan araç yolunun söküm çalışmalarına başlandı. En kısa zamanda bu bölgemizde ki sorunu çözüp halkımıza daha iyi ulaşım imkânı sağlayacağız. Fen İşleri Müdürlüğümüzün çalışma programı doğrultusunda yol yenileme çalışmalarımız devam edecek. Yoğun ve özverili çalışmaları nedeniyle personelimize teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bartın’da Cadde Ve Sokaklarda Yoğun Bakım

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP