4C9Fbfe42C8374B8Ae9A1F21Fc8F01C4.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Başkan Başdeğirmen: “Çocuklarımızın geleceğini GES’lerle hazırlıyoruz”
36 okunma

Başkan Başdeğirmen: “Çocuklarımızın geleceğini GES’lerle hazırlıyoruz”

ABONE OL
10 Mart 2024 18:00
4C9Fbfe42C8374B8Ae9A1F21Fc8F01C4.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## Isparta Belediye Başkanı Başdeğirmen Mahalle Mitinglerinde

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı **Şükrü Başdeğirmen**, **Yedişehitler** ve **Bahçelievler** mahallelerinde düzenlenen mitinglerde vatandaşlarla buluştu.

### “Hizmetlerimizi Anlatmak İçin Geldik”

Başdeğirmen, mitinglerde yaptığı konuşmada, “5 yıldır sizlere hizmet etmek için çalıştık” diyerek vatandaşların kararını önemsediğini dile getirdi. Geçmişte yapılan hizmetsizlikleri eleştiren Başkan, “**Bazı arkadaşlar yapamadıkları hizmetleri biz yaptığımızda karalarlar**” ifadelerini kullandı.

### “ITKM’yi 1,5 Yılda Bitirdik”

**Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi**’nin (ITKM) 25 yıldır bitirilemediğini söyleyen Başdeğirmen, “Biz gelince 1,5 yılda bitiverdi. **Kabiliyetli yöneticiler olunca her şey bitiyor**” dedi. ITKM’nin dükkânlarının satıldığı iddialarını yalanlayan Başkan, “Yalan ve dolanla siyaset yapamazsınız” diye konuştu.

## “GES’lerle Çocuklarımızın Geleceğini Hazırlıyoruz”

Başkan Başdeğirmen, şehirde yapılan spor yatırımlarından, kültür sanat etkinliklerinden ve eğitim çalıştaylarından da bahsetti. **Güneş Enerjisi Santralleri**’nin (GES) önemine değinen Başkan, “Bizim göreve gelmeden önce bir tane bile GES’imiz yoktu. **16 MW GES yaptık**. Bu santraller sayesinde Rabbimizin verdiği bedava güneşten gelir elde ediyoruz. **Çocuklarımızın geleceğini bunlarla hazırlıyoruz**” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP