Cfcb0Cf25C6B41E9C07B63Bcae6848Ea.jpg
7 okunma

BAÜN’de Sanat rüzgarı esti

ABONE OL
4 Ekim 2023 14:16
Cfcb0Cf25C6B41E9C07B63Bcae6848Ea.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balıkesir Üniversitesinde Sanatseverlerle Buluştu.

Balıkesir Üniversitesinde (BAÜN) Rektörlük ve Güzel Sanatlar Fakültesi, Rus Sanatçı Polina Ilyushkina’nın resimlerinin sergilendiği “Güzel Dünya” Sergisi ve Rönesans Orkestrası konseri düzenledi. BAÜN Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu, akademik ve idari personel, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.

Sanatçıya Teşekkür

Eserlerinin sahibi Sanatçı Polina Ilyushkina, Balıkesir Üniversitesinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Pastel çalışmalarının yer aldığı sergiyi katılımcılara anlattı ve Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu’ya ve etkinliğe katılanlara teşekkür etti. Rönesans Orkestrası müzisyenleri de etkinlikte bulunmaktan büyük mutluluk duyan kişiler olduklarını belirtti.

Rektörden Teşekkür

Rektör Oğurlu, Balıkesir Üniversitesi olarak uluslararası düzeyde bilimsel ve kültürel etkinliklerin Balıkesir’de gerçekleştirilmeye devam edildiğini söyledi. Katılımcıların çok olmasından dolayı personel ve öğrencilere teşekkür etti ve benzer etkinliklerin artarak devam edeceğini vurguladı.

Konser ve Sergi Ziyareti

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu ile davetliler, konserin ardından “Güzel Dünya” Sergisini ziyaret etti.ResimResimResimResimResimResimResim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP