Dce329C4F6Cfa548C1F64177B8Cb1394.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Özel vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor
20 okunma

Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Özel vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

ABONE OL
3 Şubat 2024 13:33
Dce329C4F6Cfa548C1F64177B8Cb1394.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**CHP’Lİ BOZDOĞAN ADAYI ÖRENCİK VE ÖRTÜLÜ’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU**

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bozdoğan Belediye Başkan Adayı **M. Galip Özel**, mahalle ziyaretleri kapsamında **Örencik** ve **Örtülü** mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarını sürdürdü.

**Askerlere Uğurlama Yemeğinde Bulunan Başkan Adayından Sağ Salim Görevlerine Dönmeleri Dileği**

**Örtülü Mahallesi’nde düzenlenen askerlerin uğurlama yemeğine katılan Özel**, askerlerin sağ salim gidip gelmeleri için temennilerini dile getirdi. Özel, CHP Bozdoğan İlçe başkanlığı yöneticileriyle birlikte mahalle gezisinde esnaflara hayırlı işler dilerken vatandaşlarla sohbet etti ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Özel Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

**”Vatandaş Odaklı Kalkınma ile Bozdoğan’ı İleri Seviyelere Taşıyacağız”**

Başkan Adayı **Özel**, yaptığı açıklamada, “Bu buluşma bizim için çok önemli. Amacımız değerli vatandaşlarımızla buluşup Bozdoğan için yapacaklarımızı paylaşarak, yatırımlara hep birlikte karar vermek. Düşünceleriniz bizim için son derece önemli. Onlardan yola çıkarak önceliklerimizi belirleyeceğiz. Bozdoğan‘ın kalkınması tarımdan ve ticaretten geçiyor. **Bozdoğan’ımızı vatandaş odaklı kalkınmayla daha ileri seviyelere taşıyacağız.** 5 yıl içinde Bozdoğan inanılmaz bir değişime tanıklık edecek. Bu toplantıları ise periyodik olarak gerçekleştirmek istiyoruz. Her buluşmamız Bozdoğan’a değer katacak” dedi.

Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Özel Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP