61298E5E9F85Cf1157D9B4F1Cbd89Ea5.Jpg
30 okunma

Bursa Büyükşehir Belediyespor’da yeni dönem

ABONE OL
11 Mayıs 2024 11:09
61298E5E9F85Cf1157D9B4F1Cbd89Ea5.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genel Kurul Toplantısı Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (BUSKİ) Konferans Salonu’nda yapıldı.

Genel Kurul'a Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in yanı sıra kulüp yöneticileri de katıldı. Toplantıda yapılan açık oylama sonucu, kulübün yönetim kurulu üyeleri ve denetim kurulu üyeleri belirlendi. Kulübün yeni başkanı ise Muhammet Aydın oldu.

Toplantıda konuşan Başkan Bozbey, önceki dönem Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer ve yönetim kurulu üyelerine kulübe yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Muhammet Aydın ve ekibine de yeni dönemde başarılar dileyen Bozbey, başarı çıtasını daha yukarı çıkarmak adına yönetimin destekçisi ve takipçisi olacaklarını söyledi. 

Yapılan oylama sonucu, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün yönetim kurulu, Muhammet Aydın, Oğuzhan Şahinkaya, Mehmet Yıldız, Yalçın Işıkyıldız, Ersin Yılmaz, Besim Hacıoğulları, Turan Şenocak, Cemil Ünlü, Ahmet Can Yavuz, Samet Kurumahmut, Mustafa Şenyurt ve Semih Omurca’dan oluştu.
Denetim Kurulu üyeleri ise Hamit Işık, Gökay Azak ve Mesut Öztürk’ten oluştu.
Hibya Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP