7Bedda4206Caf9098956046A5Fa182E0.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • Devlet Bahçeli: “Yerel yönetimleri köhne siyasetten kurtaracağız”
99 okunma

Devlet Bahçeli: “Yerel yönetimleri köhne siyasetten kurtaracağız”

ABONE OL
30 Ocak 2024 21:37
7Bedda4206Caf9098956046A5Fa182E0.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Bahçeli: “Yerel Yönetimleri Köhne Siyasetten Kurtaracağız”

65B941C0De5A58.67540824
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı açıklamada, yerel yönetimleri “köhne siyaset”ten kurtaracaklarını söyledi.

Bahçeli, “Önümüze fitne bariyerleri koyanları kırıp geçeceğiz. Çırpınışları boşunadır. 31 Mart’ta hepsinin bileğini sandıkta bükeceğiz” dedi.

Bahçeli ayrıca, seçimlere kadar provokasyon yapmak isteyenlere karşı uyanık olunması gerektiğini vurguladı.

“Yerel Yönetimleri Köhne Siyasetten Kurtaracağız”

Bahçeli, “Yerel yönetimleri köhne siyasetten kurtaracağız. Bunların hiçbirisi yanlış, iftira ve hakaretten geri durmayacaklar. Yalan söyleyecekler, iftira atacaklar, hezeyanlar söyleyecekler. Biz bu hepsiyle mücadele edeceğiz. Vatandaşımızın tamamı bunlara cevabını verecektir” ifadelerini kullandı.

“Önümüze Fitne Bariyerleri Koyanları Kırıp Geçeceğiz”

Bahçeli, “Önümüze fitne bariyerleri koyanları kırıp geçeceğiz” diyerek, “Bizim tarih boyunca gösterdiğimiz kararlılığımızın çok ötesinde kararlılık göstereceğimiz günler yakındır. Sanki böyle bir ülke yokmuş gibi, insanlar arasında sanki ayrımcılık varmış gibi, sanki ülke içeride dışarıda binlerce parçaya bölünmüş gibi, sanki kaos varmış gibi bir görüntü vererek bu seçimlerin önüne bir fitne bariyeri koymak istiyorlar. Biz bu fitne bariyerlerini kıracağız, geçeceğiz ve sandıkta mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

“Çırpınışları Boşunadır. 31 Mart’ta Hepsinin Bileğini Sandıkta Bükeceğiz”

Bahçeli, “Çırpınışları boşunadır. 31 Mart’ta hepsinin bileğini sandıkta bükeceğiz” ifadeleriyle, “31 Mart günü bizim açımızdan tarihi bir hesaplaşma ve büyük bir başarıya imza atacağımız bir gün olacak. Bunları sandıkta güçlü bir şekilde mağlup edeceğiz ve zayıf bir hale gelmelerini sağlayacağız. Fitneden kaçacağız, çığırtkanlıktan kaçacağız, terbiyesizlikten kaçacağız, küstahlıktan kaçacağız. Milletten destek almaya çalışacağız” dedi.

“Seçimlere Kadar Provokasyon Yapmak İsteyenlere Karşı Uyanık Olmalıyız”

Bahçeli, seçimlere kadar provokasyon yapmak isteyenlere karşı uyanık olunması gerektiğini vurguladı ve “Bu ülkede seçimlere kadar provokasyon yapılmasını isteyenler olacaktır. Biz buna göz yummayacağız ve müsaade etmeyeceğiz. Onların bu çabalarına asla izin vermeyeceğiz” açıklamasında bulundu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP