F8D56639Cf6D50B5292F59F045E7D459.Jpg
26 okunma

Dündar’dan üçüncü seçim irtibat merkezi

ABONE OL
11 Mart 2024 13:57
F8D56639Cf6D50B5292F59F045E7D459.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Osmangazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar, üçüncü seçim irtibat merkezini Bağlarbaşı Mahallesi’nde açtı. Açılışa yoğun katılım gösteren partililer ve vatandaşlar, Dündar‘a desteklerini bildirdi.

Dündar’dan Üçüncü Seçim Irtibat Merkezi

Seçim Irtibat Merkezleri Açılmaya Devam Ediyor

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Dündar, daha önce Haşim İşcan ve Tahtakale Mahalleleri’nde açtığı seçim irtibat merkezlerinin ardından üçüncüsünü Bağlarbaşı‘nda açtı. Açılışa AK Parti Bursa Milletvekili Muhammed Müfit Aydın, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş ve çok sayıda partili ile vatandaş katıldı.

Dündar’dan Üçüncü Seçim Irtibat Merkezi

Vatandaşların Güveni Tam

Seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Dündar, “Vatandaşlarımızın bize olan güvenini gösteren bu coşkuyu görmekten mutluluk duyuyoruz. Bağlarbaşı Mahallemizde yaptığımız kamulaştırmalar sonucunda kazanılan meydan gibi önemli hizmetler, bütçemizi verimli kullanmamız sayesinde gerçekleştirildi. Bu hizmetlere devam etmek için 31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Dündar’dan Üçüncü Seçim Irtibat Merkezi

Birlik ve Beraberlik Öne Çıktı

AK Parti Bursa Milletvekili Muhammed Müfit Aydın da birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptığı konuşmasında, “Bizim en büyük özelliğimiz birlik ve beraberlik içerisinde olmamızdır. Şehirlerimizdeki hizmetlerin devam etmesini istiyorsak belediye başkanlarımıza sahip çıkalım” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP