59Dcdd989Bdb1790B7C083D378099Af5.Jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • Emin Kahraman: “Amacımız daha aktif bir divan kurulu anlayışıyla yönetim kurulunun yükünü hafifletmek”
20 okunma

Emin Kahraman: “Amacımız daha aktif bir divan kurulu anlayışıyla yönetim kurulunun yükünü hafifletmek”

ABONE OL
2 Şubat 2024 12:12
59Dcdd989Bdb1790B7C083D378099Af5.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkan Adayı Emin Kahraman: “Amacımız Daha Aktif Bir Divan Kurulu Anlayışıyla Yönetim Kurulunun Yükünü Hafifletmek”**

***
Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkan adayı Emin Kahraman, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Projelerinden bahseden Kahraman, bordo-mavili kulübün marka değerine katkı koymak istediklerini söyledi.

**Kahraman:, “Tüzüğümüz gereği divan kurulu olarak yapabileceğimiz çalışmaları yönetim kuruluna sunabilmekteyiz. Amacımız daha aktif bir divan kurulu anlayışıyla yönetim kurulunun yükünü hafifletmek, onlara yardımcı olarak kulübümüzün marka değerine katkı koymak.”** diye konuştu.

Emin Kahraman: “Amacımız Daha Aktif Bir Divan Kurulu Anlayışıyla Yönetim Kurulunun Yükünü Hafifletmek”

**Trabzonspor Divan Kurulunun Hedefleri**

Kahraman, bu doğrultuda hazırlayıp yönetim kuruluna sunacakları projeleri 7 ana başlık altında topladıklarını söyledi. Kulübün finansal, idari ve sosyal anlamda durum tespiti niteliğinde bir rapora ihtiyacı olduğunu belirten Kahraman, “Geleceğe dönük olarak hazırlanacak bu raporla tüzükte yer aldığı gibi tavsiye niteliğinde de olsa önemli sonuçlar elde edeceğiz.” dedi.

Alt yapı sporcularının kulüp aidiyeti ve camia değerleri konusunda eğitimleri için bir gelişim programı çalışmaları olduğunu belirten Kahraman, “Bunun masraflarını da üstleniyoruz.” dedi.

Kahraman, Milli Eğitim ile işbirliği dahilinde şehrimizdeki ilkokullarda Trabzonspor sevgisini daha da pekiştirmek için resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları düzenlenmesini planladıklarını da söyledi.

Emin Kahraman: “Amacımız Daha Aktif Bir Divan Kurulu Anlayışıyla Yönetim Kurulunun Yükünü Hafifletmek”

Kahraman, sosyal dayanışma anlamında taraftarlarının gerek toplantılarla, gerekse sosyal medyada daha yapıcı ve pozitif algı oluşturulmasına yönelik çalışmalarının olacağını vurguladı.

Kahraman, ulusal basında kulübün haklarının daha gür sesle savunulması ve doğru yönlendirmeler yapılması için oluşturulacak heyetle temaslarda bulunulacaklarını da söyledi.

Uzak köylerinde takımına ulaşım anlamında sıkıntı yaşayan taraftarları için özel etkinlikler düzenleyeceklerini söyleyen Kahraman, maç günleri divan üyelerinin birlikteliğini pekiştirecek organizasyonları hayata geçireceklerini belirtti.

Kahraman: “Amacımız Daha Aktif Bir Divan Kurulu Anlayışıyla Yönetim Kurulunun Yükünü Hafifletmek”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP