7A48C39Dbd2Fcd5625Ee12Efdeeb5308.Jpg
19 okunma

Esenyurt’ta kuryenin motosiklette bıraktığı telefonunu kaşla göz arasında çaldılar

ABONE OL
31 Ocak 2024 09:36
7A48C39Dbd2Fcd5625Ee12Efdeeb5308.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Esenyurt’ta Kuryenin Telefonu Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Çalındı

Esenyurt‘ta bir kurye, telefonunu motosiklette bıraktıktan sonra sipariş teslim etmek için bir binaya girdi. O sırada motosikletin yanından geçen kimliği belirsiz bir kişi telefonu fark etti ve hemen çaldı. Olay güvenlik kamerasına yansıdı.

Esenyurt’ta Kuryenin Motosiklette Bıraktığı Telefonunu Kaşla Göz Arasında Çaldılar

Yaşanan hırsızlık anı, marketin güvenlik kamerasıyla saniye saniye görüntülendi. Kurye Fırat Parim, marketin güvenlik kamerasına baktığında kendisini takip edip telefonunu çalan kişileri gördü.

Kurye Fırat Parim, telefonunun değerinin 20 bin TL olduğunu söyledi. Fırat Parim, durumu polis ekiplerine şikayet etti.

Esenyurt’ta Kuryenin Motosiklette Bıraktığı Telefonunu Kaşla Göz Arasında Çaldılar

Parim, siparişi teslim etmek için binaya girdiğinde motosiklette bıraktığı telefonunu göremediğini fark etti. Parim, bunun üzerine çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye başladı.

Güvenlik kamerası görüntülerinde, Parim’in motosikletine yaklaşan bir kişinin telefonunu çaldığı görülüyor. Parim, hırsızın telefonunu çaldığını gördükten sonra hemen polise gidip şikayette bulundu.

Parim, “Siparişi teslim etmek için binaya girdiğimde telefonumu motosiklette bıraktım. Birkaç dakika sonra binadan çıktığımda telefonumun yerinde olmadığını gördüm. Çevredeki esnaftan yardım istedim ve güvenlik kamerası görüntülerini inceledik. Görüntülerde telefonumu çalan kişinin yüzü net bir şekilde görülüyor. Polis ekiplerine şikayette bulundum” dedi.

Polis, hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP