36Cdefc8440882Fc8E40D4853C76F8C6.Jpg
52 okunma

Güç sendeyse oyunun kontrolü de sende

ABONE OL
1 Şubat 2024 09:03
36Cdefc8440882Fc8E40D4853C76F8C6.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Excalibur Oyun Dünyasını Gerçek Hayatla Buluşturuyor

Excalibur, Güç Sendeyse Oyunun Kontrolü de Sendesloganlı yeni reklam filmiyle oyun bilgisayarı pazarında çığır açtı. Film, bir gamer’ın hikayesini onun avatarının gözünden anlatıyor. Avatar, gamer’ın oyun dünyasındaki temsilcisi ve onun için sadece bir karakter değil, yaşayan bir varlık.

Güç Sendeyse Oyunun Kontrolü De Sende

Gerçek Dünya ile Oyun Dünyası Birbirine Geçiyor

Film, gerçek dünya ile oyun dünyasının iç içe geçtiği bir dünyada geçiyor. Gamer, oyun oynamak için bilgisayarının başına oturduğunda, avatarı da onu sabırsızlıkla bekliyor. Avatar, gamer’ın oyun dünyasındaki yol arkadaşı ve onun en büyük destekçisi. Gamer, avatarı sayesinde oyun dünyasında güçleniyor ve gerçek dünyadaki sıkıntılarından uzaklaşıyor.

Gerçek Dünya Ile Oyun Dünyası Iç Içe Geçiyor

Güçlü Bir Makineyle Oyun Deneyimi Bir Başka

Excalibur, yeni reklam filmiyle oyun bilgisayarı pazarında yeni bir sayfa açıyor. Film, oyun dünyasının gerçek dünyayla uyumlu bir şekilde birleştirilebileceğini gösteriyor. Excalibur, güçlü donanımı ve üstün performansıyla, oyunculara eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Güçlü Bir Makineyle Oyun Deneyimi Bir Başka

Film Hakkında Detaylar

Güç Sendeyse Oyunun Kontrolü de Sende” sloganlı yeni reklam filminin fikri Gliese’ten çıktı. Filmin yapımcısı Hacıyatmaz Film, yönetmeni ise Çağın Dizdar. Dizdar, senaryoyu okuduğunda sinemasına kapıldığını ve hikaye merkezindeki avatarın gözünden gamer’ın dünyasını konu edindiği fikrin onu çok heyecanlandırdığını belirtti. Ayrıca avatarımızın biz oyunda değilken ne yaptığı, peki ya o da bizim onu yönettiğimiz gibi bizi yönetseydi gibi soruların cevabını canlandırmanın çok keyifli bir yolculuk olduğunu belirtti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP