20F90A2C58F67D168069Eed94Ae22218.Jpg
4 okunma

Hepsiburada, Hayvanları Koruma Günü’nde hayvanları unutmadı

ABONE OL
4 Ekim 2023 14:17
20F90A2C58F67D168069Eed94Ae22218.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hepsiburada, Hayvanların Korunmasına İmza Atıyor!

E-ticaret platformu Hepsiburada, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında HAÇİKO’ya mama bağışında bulunarak HepsiGönülden gönüllüleriyle birlikte HAÇİKO’nun İstanbul Çekmeköy’deki barınağını ziyaret etti. Toplumsal fayda da dâhil olmak üzere birçok uygulama ile işinin bir parçası olarak gören e-ticaret markası, “Hepsi daha yaşanabilir bir dünya için” diyerek toplumsal fayda çalışmalarına devam etti.

Mama Bağışı ve Barınak Ziyareti

HAÇİKO 1998 yılından beri sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışan bir sivil toplum kuruluşu olduğu için Hepsiburada; bu kapsamda mama bağışında bulundu. Ayrıca HepsiGönülden gönüllüleriyle de HAÇİKO’nun İstanbul Çekmeköy’de bulunan barınağını ziyaret etti. Burada Hepsiburada gönüllüleri, barınaktaki canlılarla eğlenceli vakit geçirirken hayvanların bakımı ve sağlığı hakkında da bilgi aldı.

Satın Alma Sahiplen

Hepsiburada, e-ticaret platformu üzerinde “Satın Alma Sahiplen” vurgusu yapmayı da unutmadı. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel hazırlanan farkındalık sayfasında barınaktaki canlıların fotoğrafları ve isimleri paylaşıldı. Böylece müşterilerin barınaktaki sahipsiz canlara yuva olmaları teşvik edildi.

Ofiste Evcil Hayvanların Getirilmesi

Hepsiburada, hayvan sevgisini sadece barınak ziyaretiyle sınırlı kalmayıp; çalışanları da 4 Ekim günü ofise kendi evcil hayvanlarını getirerek hayvan dostu bir ortam oluşturdu. Burada köpeklerin ve kedilerin eğlenceli anları Hepsiburada çalışanları tarafından gözlenirken hem iş stresinden uzaklaşıldı hem de hayvanların sevgisini hissettiler.

Hepsiburada’nın sosyal sorumluluk alanında farkındalık oluşturmaya ve toplumsal fayda sağlamayı sürdürüyor. Bunun için hepsiburada.com/staticpage/1005432928254085 adresinden erişilebilen farkındalık sayfasını ziyaret edebilirsiniz. ResimResimResimResim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP