A335De7F39E94215B2Dc4D06750B70Eb.jpg
37 okunma

Honaz Belediyesi, çalışanlarına yüzde 70 zam yaptı

ABONE OL
3 Şubat 2024 09:36
A335De7F39E94215B2Dc4D06750B70Eb.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Honaz Belediyesi ve İşçi Sendikası Arasında Maaş Zammı Protokolü

Honaz Belediyesi ve Belediye İş Sendikası arasında imzalanan maaş zammı protokolü uyarınca belediye personelinin maaşlarına yüzde 70 zam yapıldı.

Başkan Yüksel Kepenek, sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte belediyede çalışan personelin alacağı en düşük maaşın 21 bin 536 TL’ye yükseldiğini bildirdi.

Başkan Kepenek, imza töreninde yaptığı konuşmada, belediye işçilerinin nasırlı elleriyle ve terleriyle hizmet verdiğini söyledi.

Belediye İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Uğur Cihan ise, sendika olarak ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini ve daha güzel sözleşmelerin altına imza atacaklarını kaydetti.

Honaz Belediyesi, Çalışanlarına Yüzde 70 Zam Yaptı

Başkan Yüksel Kepenek: “Bizimle Çalışanların Maaşlarını Yüzde 70 Artırdık”

Başkan Yüksel Kepenek, yaptığı açıklamada, belediye çalışanlarının maaşlarına yüzde 70 zam yapıldığını duyurdu. Başkan Kepenek, “Bu zam, belediye çalışanlarına verilen değerin bir göstergesidir. Aynı zamanda bu maaş, büyük bir sorumluluktur. Bu parayla, çocuklarınıza, ailenizin geleceğine yatırım yapacaksınız.” dedi.

Honaz Belediyesi, Çalışanlarına Yüzde 70 Zam Yaptı

Sosyal Medyadaki Eleştirilere Tepki

Başkan Kepenek ayrıca, sosyal medyada belediyenin çalışmalarıyla ilgili eleştirilere de değindi. Başkan Kepenek, “Tabii ki eksikliklerimiz var, ancak bunları gidermek için çalışıyoruz. Hayatında hiç süpürge almamış, eline süpürge almamış insanlar sosyal medyadan dolu çöp kutularının fotoğraflarını çekip atıyorlar. Bizi karalamaya çalışıyorlar. Ancak biz bunlara kulak asmıyoruz. Biz işimize bakmaya devam ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Honaz Belediyesi, Çalışanlarına Yüzde 70 Zam Yaptı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP