Img_8971-740X420
  • Habercimiz
  • Politika
  • İYİ Parti lideri Akşener: “Tek başımıza aziz milletimizin huzuruna çıkacağız”
4 okunma

İYİ Parti lideri Akşener: “Tek başımıza aziz milletimizin huzuruna çıkacağız”

ABONE OL
4 Ekim 2023 13:41
Img_8971-740X420
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleştirdiği grup toplantısında konuştu. Akşener, 81 ilin tamamında İYİ Parti’nin kendi adaylarını çıkartacağını ve yerel seçimlerde tek başlarına gireceklerini ifade etti.

Siyasetin Populizmden Uzak Olması Gerektiği Vurgusu

Akşener, herkesin kendi iktidar sahasında, halinden gayet memnun olduğu statüko siyasetine, çeketlerin ve kola kutularının millete seçenek olarak sunulan dayatma siyasetine, kutuplaşmayı besleyen popülist siyasete karşı çıktıklarını belirtti.

Milletin Huzuruna Tek Başımıza Çıkacağız

Yerel seçimler hakkında da konuşan Akşener, İYİ Parti olarak tüm engelleri, iftiraları ve baskıları tek başımıza göğsleyerek, seçime tek başlarına çıkacaklarını açıkladı. Akşener ayrıca, 81 ilin tamamında İYİ Parti adaylarıyla milletin huzuruna çıkacaklarını söyledi.

Teşekkür Etme

Geçtiğimiz pazar günü Ankara’da meydana gelen terör saldırısından dolayı kahraman polisleri, yaralanan polisleri ve İçişleri Bakanı Sayın Ali Yerlikaya’yı kutlayan Akşener, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek için de benzer gazabeye maruz kaldığını ve AK Parti bünyesindeki bazı odakların ciddiyet ve şeffaflığı reddettiğini belirtti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP