6Cab19Adc7310D7F8Dbb5F038Adad7F9.Jpg
17 okunma

Kastamonu’da uyuşturucu madde ile yakalanan şahıs tutuklandı

ABONE OL
2 Şubat 2024 12:42
6Cab19Adc7310D7F8Dbb5F038Adad7F9.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **Kastamonu’da Uyuşturucu Ticaretine Son Verildi**

Kastamonu’da **uyuşturucu madde** kullanan ve satan şahıslara yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çerçevede, **Kastamonu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü** ekiplerinin çalışmaları sonucu tespit edilen iki şahsın üzerlerinde ve ikametlerinde arama yapıldı. Yapılan aramada 47 adet ecstasy hap, 45 adet uyuşturucu hap, 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 5.250 TL nakit para ele geçirildi. Olayla ilgili yakalanan S.H., çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Kastamonu’da Uyuşturucu Madde Ile Yakalanan Şahıs Tutuklandı

**Uyuşturucu Madde İle Yakalanan Şahıstan Ele Geçirilenler**

**Kastamonu’da uyuşturucu madde** ile yakalanan şahıstan 47 adet ecstasy hap, 45 adet uyuşturucu hap, 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 5.250 TL nakit para ele geçirildi.

Kastamonu’da Uyuşturucu Madde Ile Yakalanan Şahıs Tutuklandı

**Uyuşturucu Madde Ticaretine Son Verildi**

**Kastamonu’da uyuşturucu madde** ticaretine son verildi. **Kastamonu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü** ekiplerinin çalışmaları sonucu tespit edilen iki şahıs yakalandı ve üzerlerinde yapılan aramalarda 47 adet ecstasy hap, 45 adet uyuşturucu hap, 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 5.250 TL nakit para ele geçirildi. Olayla ilgili yakalanan S.H., çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Kastamonu’da Uyuşturucu Madde Ile Yakalanan Şahıs Tutuklandı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP