D0B3Fe1Bf473D3190Effee54A5D24D73.Jpg
8 okunma

Kaya: “Terör saldırıları bu toplumu bölemez”

ABONE OL
4 Ekim 2023 13:30
D0B3Fe1Bf473D3190Effee54A5D24D73.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Terör Saldırısına Tepki

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kırşehir Şube Başkanı Bahattin Kaya, Ankara’da meydana gelen terör saldırısına karşı tepki gösterdi. Kaya, “Bu saldırılar Türk milletinde yara açmaya ve yıldırmaya yönelik şiddet eylemleridir. Herkes bilmelidir ki İçişleri Bakanlığına düzenlenen saldırı Türkiye’de milletimizin dayanışmasını değiştirmeyecektir” dedi.

Kınama Mesajı

Harp malulü gazi, şehit ve yetimler derneğinin şube başkanı, Ankara’ya yönelik hain saldırıyı nefretle kınadı. Kaya, “Hayatımın büyük bir bölümünü terörle mücadeleye adayan bir yurttaş olarak İçişleri Bakanlığı, Emniyet Müdürlüğü girişinde meydana gelen saldırıyı kınıyorum. Bu topraklarda verilen mücadele Türkler, Kürtle, Lazlar ve Çerkezler arasındaki etnik gruplarla ortak bir mücadeledir” diyerek sözlerini tamamladı.

Destek Çağrısı

Bahattin Kaya, terörle mücadeleye destek çağrısında bulundu. Kaya, “Milletimiz İçişleri Bakanlığı için ellerini kollarını, bacaklarını, terörle savaşmada kaybettiklerini gencecik yaşta vatan uğruna feda eden şehit anneleriyle birlikte ortak vermişlerdir. İçişleri Bakanlığının ihtiyacı varsa biz bu Çanakkale ruhuyla hazırız” dedi.Resim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP