Bbf4C318F9C1668D4A48C7Ec2719D2E4.Jpg
44 okunma

Kestel’de Ferhat Erol coşkusu

ABONE OL
3 Şubat 2024 10:57
Bbf4C318F9C1668D4A48C7Ec2719D2E4.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın katılımıyla düzenlenen **Aday Tanıtım Toplantısı**’nda, AK Parti **Kestel** Belediye Başkanlığına adaylığı açıklanan **Ferhat Erol**, partililer ve vatandaşlar tarafından adeta coşkuyla karşılandı.

**İLÇE BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE MEŞALELİ KARŞILAMA**

Kestel’de Ferhat Erol Coşkusu

**AK Parti Kestel Belediye Başkan Adayı Ferhat Erol**, ilçe başkanlığı önünde yaptığı konuşmada, “**22 yıldır** bu partide hizmette etmekten şeref duyuyorum. Bu yolları sokakları ve 35 mahalleyi birçok kez gezdik. Bugün **Cumhurbaşkanımız** sahnede elimi kaldırdığında kulağıma şunu fısıldadı. **Kestel’**de oyu ne kadar arttıracaksın kardeşim dedi. ‘Bursa’da en çok oyunu arttıran ilçe olacağımıza söz veriyorum’ dedim. Bu sözün yerde kalmayacağını bugün hep beraber burada gördük. Allah hepinizden razı olsun. Yarın sabah erkenden sokaklardayız. Çalınmadık kapı, girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.

FERHAT EROL’A YÜKSEK DESTEK

Kestel’de Ferhat Erol Coşkusu

**Ferhat Erol’un adaylığı açıklandıktan sonra ilçe başkanlığı önünde toplanan partililer ve vatandaşlar, **Ferhat Erol**’a destek için sloganlar attılar ve meşaleler yaktılar.

ERDOĞAN’DAN FERHAT EROL’A DESTEK MESAJI

Kestel’de Ferhat Erol Coşkusu

**Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan**, **Ferhat Erol**’a destek mesajı gönderdi. Erdoğan, mesajında, “**Ferhat Erol’a** başarılar diliyorum. Kestel’in sorunlarını çözmek için elinden geleni yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

FERHAT EROL KİMDİR?

Kestel’de Ferhat Erol Coşkusu

**Ferhat Erol**, 1966 yılında Bursa’da doğdu. **İlkokul**, ortaokul ve lise eğitimini **Bursa’da** tamamladı. 1988 yılında **Marmara Üniversitesi** Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. **Ferhat Erol**, 1994 yılında **AK Parti’ye** katıldı. 2004-2009 yıllarında **Kestel Belediye Başkanlığı** yaptı. 2009-2014 yıllarında **Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcılığı** görevinde bulundu. 2014 yılında tekrar **Kestel Belediye Başkanı** seçildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP