7986215Dff5Dae1F6A79A4Aebf8A03D6.Jpg
26 okunma

Küçük yetenekler Florya yolcusu

ABONE OL
11 Mart 2024 10:18
7986215Dff5Dae1F6A79A4Aebf8A03D6.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Bandırma’dan İki Genç Yetenek Galatasaray’a Davet Edildi**

**Bandırma Galatasaray Futbol Okulu’nun** öğrencileri Ardun Güreşçioğlu ve Yavuz Selim Zorlar, Galatasaray Futbol Akademileri tarafından seçmelere davet edildi.

**Gözlem Altına Alındılar**

**Ardun Güreşçioğlu** (8) ve **Yavuz Selim Zorlar** (12), Galatasaray Anadolu Yakası Merkez Futbol Okulu’nda antrenörler ve scoutlar tarafından izlendiler. İkili, performanslarıyla hocaların dikkatini çekmeyi başardı ve **Florya’ya** davet edildi.

**Galatasaray’da Oynamayı Hedefliyorlar**

Kendine güvenen genç futbolcular, ileride **Galatasaray** forması giymeyi hayal ettiklerini dile getirdiler. Ebeveynleri de çocuklarına destek olacaklarını ve her zaman yanlarında olacaklarını bildirdiler.

**Bandırma’nın Gururu**

**Bandırma Galatasaray Futbol Okulu Sorumlusu Hakan Yücel**, Bandırma’nın genç yeteneklerinin **İstanbul’da** büyük bir fırsat yakaladığını vurguladı. İkilinin **Florya’da** gelişmelerine katkı sağlanacağını belirtti.

**Etkinlik Düzenlendi**

**Ardun Güreşçioğlu** ve **Yavuz Selim Zorlar’ın** başarısını ödüllendirmek için **Bandırma Galatasaray Futbol Okulu’nda** bir etkinlik düzenlendi. Etkinlikte, öğrencilerin yetenekleri ve hedefleri hakkında konuşmalar yapıldı.

Küçük Yetenekler Florya Yolcusu

**Küçük Yeteneğin Büyük Hayalleri**

**Ardun Güreşçioğlu** ve **Yavuz Selim Zorlar**, 16-17 Mart tarihlerinde **Florya’da** düzenlenecek organizasyona katılacaklar. Genç futbolcular, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeyi ve **Galatasaray’da** oynama hayallerine bir adım daha yaklaşmayı hedefliyorlar.

Küçük Yetenekler Florya Yolcusu

**Bandırma’nın Geleceği Parlak**

**Bandırma Galatasaray Futbol Okulu’nda** yetişen yetenekler, Bandırma’nın spor alanındaki geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor. Genç sporcuların başarıları, bölgedeki futbol altyapısının gelişimine önemli bir katkı sağlıyor.

Küçük Yetenekler Florya Yolcusu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP