Bc003E3D6C15F5B7065C16Ffab0F8649.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: “Türk milleti doğru kararı verip, 5 yıl daha hizmet edecekleri seçecektir”
23 okunma

MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: “Türk milleti doğru kararı verip, 5 yıl daha hizmet edecekleri seçecektir”

ABONE OL
8 Mart 2024 16:42
Bc003E3D6C15F5B7065C16Ffab0F8649.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP’den 31 Mart Seçimleri İçin Çağrı: Doğru Karar Verilecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Türk milletinin 31 Mart Yerel Seçimleri’nde de 14 ve 28 Mayıs seçimlerindeki gibi ‘doğru kararı‘ vereceğine inandığını belirtti.

Türk Milletine Güven

Durmaz, Karabük’te yaptığı konuşmada, “Türk milleti 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde demokratik olgunluk içinde sandığa giderek iradesini ortaya koydu. Milletimiz verdiği kararla istikrardan yana olduğunu gösterdi” dedi.

Durmaz, 31 Mart seçimleri için de şunları söyledi: “Türk milleti sağduyusu ve ferasetiyle yine en doğru kararı verecektir. Kendisine beş yıl daha hizmet edecekleri seçecektir.”

MHP’nin Gücü

Durmaz, MHP’nin gücünü “mukaddesattan, inançlarından, ilkelerinden ve Türk milletinden” aldığını vurguladı. “Türkiye’nin faydasına olmadığına inandığı her hareket karşısında tek başına da olsa sonuna kadar durur” diye konuştu.

Hedef: Türk ve Türkiye Yüzyılı

MHP’nin hedefinin, “Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerinin çatısını örmek, gelecek nesillere huzurlu, istikrarlı, güvenli, gelişmiş bir ülke miras bırakmak” olduğunu ifade eden Durmaz, “Karabük’te çalışan teşkilatımız ve belediyemizin olması bizi gururlandırıyor” dedi.

Esnaf Ziyareti

Durmaz, program kapsamında Kemal Güneş Caddesi’nde esnafı ziyaret etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP