4D85C3B562A69562Fc167928976364C1.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • MHP’de, İstanbul ve Ankara seçim bölgeleri için ’Bölge Çalışma Komisyonları’ oluşturuldu
23 okunma

MHP’de, İstanbul ve Ankara seçim bölgeleri için ’Bölge Çalışma Komisyonları’ oluşturuldu

ABONE OL
2 Şubat 2024 13:12
4D85C3B562A69562Fc167928976364C1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP İstanbul ve Ankara Seçim Bölgesi İçin Bölge Çalışma Komisyonları Kurdu

Mhp’de, İstanbul Ve Ankara Seçim Bölgeleri Için ’Bölge Çalışma Komisyonları’ Oluşturuldu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, İstanbul ve Ankara seçim bölgeleri için “Bölge Çalışma Komisyonları” oluşturulduğunu duyurdu.

Semih Yalçın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ne ilişkin yazılı bir açıklama yaparak, seçim çalışmalarının büyük bir titizlik ve ciddiyetle yürütüldüğünü belirtti.

Açıklanan bilgilere göre, Bölge Çalışma Komisyonları, “Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin”, “Ankara Bizim, Türkiye Hepimizin”, “Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin” ve “İstanbul Bizim, Türkiye Hepimizin” temaları altında faaliyet gösterecek. Komisyonların genel koordinatörlüğü tarafından yürütüleceği belirtildi.

İstanbul için oluşturulan Bölge Çalışma Komisyonları, 1 Şubat itibarıyla faaliyetlerine başladı. Ankara Bölge Çalışma Komisyonları‘nın ise bugün faaliyetlerine başlaması bekleniyor.

İstanbul ve Ankara Bölgesi Koordinatörleri Atandı

Mhp’de, İstanbul Ve Ankara Seçim Bölgeleri Için ’Bölge Çalışma Komisyonları’ Oluşturuldu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli‘nin talimatları doğrultusunda, İstanbul ve Ankara seçim bölgeleri için “Bölge Çalışma Komisyonları” oluşturulduğu açıklandı.

İstanbul 1. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, 2. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız ve 3. Bölge Koordinatörü olarak da Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu görevlendirildi.

Ankara 1. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, 2. Bölge Koordinatörü olarak Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve 3. Bölge Koordinatörü olarak da Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım görevlendirildi.

Bölge Çalışma Komisyonları‘nda milletvekilleri, MYK-MDK üyeleri, İl ve İlçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Belde başkan ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları ve belediye başkan adayları da görev alacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP