9Dd031D7E2893120F997F8752B2F100F-1.Jpg
31 okunma

Muhtar Adayı kapı kapı gezerek esnafın derdini dinliyor

ABONE OL
9 Mart 2024 22:21
9Dd031D7E2893120F997F8752B2F100F-1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## Denizli’nin Topraklık Mahallesi’nde Muhtar Adayı Ahmet Efe Esnafla Buluştu

Denizli’nin Pamukkale ilçesi **Topraklık Mahallesi** Muhtar Adayı **Ahmet Efe**, mahallede esnafı kapı kapı ziyaret ederek hem şikayetleri hem de önerileri dinledi.

### Mahallenin Eksiklikleri Konuşuldu

Ziyaretler sırasında vatandaşlarla bir araya gelen **Efe**, mahallenin eksiklikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Vatandaşların sorularını yanıtlayan **Efe**, 10 yıllık **belediyecilik** tecrübesini vurguladı ve projelerini sıraladı.

### Projeler Sıralandı

**Efe**, “Göreve geldiğimde çevre mahalle muhtarlarıyla etkin bir iletişim kuracağım. Mahalle için planladığımız projeler arasında **kapalı katlı pazaryeri**, **Halk Eğitim Merkezi**, **kreş** ve **yaşlı bakım evi** bulunuyor. Gençlere yönelik **halı saha** ve **futbol takımı** oluşturacağız” dedi.

**Efe**, ayrıca mahalledeki **parkları** aileler ve engelli çocuklar için düzenleyeceklerini, **çocuklar** için **eğlence organizasyonları** ve **eğitici filmler** hazırlayacaklarını belirtti.

### Ortak Projelerle Mahalle İhya Edilecek

**Hacıkaplanlar** ve **15 Mayıs** mahalleleriyle işbirliği içinde **kapalı yüzme havuzu** yapılacağını kaydeden **Efe**, **öğrenciler** ve **yayalar** için **güvenli geçiş alanları** oluşturulacağını söyledi.

### Mahalleyle İletişim

Mahalle sakinlerinin ve esnafların etkinlik, sorun ve çözümler hakkında fikirlerini paylaşabileceği bir **internet sitesi** hazırlanacağını ifade eden **Efe**, “Rutin ilaçlama ve temizlik faaliyetleri devam edecek” diye konuştu.

Muhtar Adayı Kapı Kapı Gezerek Esnafın Derdini Dinliyor

Muhtar Adayı Kapı Kapı Gezerek Esnafın Derdini Dinliyor

Muhtar Adayı Kapı Kapı Gezerek Esnafın Derdini Dinliyor

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP