E87Be548D499E1Da762Fda973Bfd4D36.Jpg
12 okunma

Muş’a gelen öğrenciler otogarda karşılandı

ABONE OL
4 Ekim 2023 14:10
E87Be548D499E1Da762Fda973Bfd4D36.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversiteyi kazanarak Muş’a gelen öğrenciler,

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Karşılandı

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, üniversiteyi kazanarak Muş’a gelen öğrencileri otogarda karşılayarak yalnız olmadıklarını hissettirdi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan stantlarda öğrencilere çeşitli ikramlar sunuldu ve kayıtları yapıldı. Daha sonra kendileriyle birlikte oluşturulmuş servislere binen öğrenciler, yurtlarına yerleştirildi.

Yalnızlık Yerine Güven

İsmail Özkan, Muş’a gelen öğrencilerin kendilerini yalnız hissetmemeleri için elimizden geleni yaptıklarını belirtti. Kendilerine eşlik edecek geziler ve etkinlikler düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi. Umut Kızıltoprak da Adana’dan Muş’a gelmesinin ardından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerinin kendisini karşılamasından memnuniyetini dile getirdi.

20 Saatlik Yolculuk Sonucunda Memnuniyet

Kocaeli’den gelerek Muş’a vardığını belirten Ömer Faruk Yıldırım ise 20 saatlik yolculuğun sonunda karşılanmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Ayrıca Ahmet Taş da Muş’a öğrencisini getirdiği için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ederek, öğrencilerinin kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra rahatça yurda ulaşacaklarını ifade etti.ResimResimResimResimResimResim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP