1Dde3Fa98Bb07F53495E74Ac3F7A38Ea-1.Jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • Şota Arveladze: ’’Çok ağır yenilgi aldık”
29 okunma

Şota Arveladze: ’’Çok ağır yenilgi aldık”

ABONE OL
9 Mart 2024 23:03
1Dde3Fa98Bb07F53495E74Ac3F7A38Ea-1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fatih Karagümrük’ten Trabzonspor’a Karşı Ağır Mağlubiyet

Trabzonspor‘a 5-1 mağlup olan **Fatih Karagümrük** Teknik Direktörü **Şota Arveladze**, maç sonrası açıklamalarda bulundu. Arveladze, takımının çok geri çekildiğini ve bu nedenle ağır bir yenilgi aldıklarını ifade etti.

“Maçın İlk Bölümünde Bir Şeyler Yapabilirdik”

Arveladze, maçın ilk yarısında **Fatih Karagümrük**’ün iyi bir performans sergilediğini ancak ikinci yarıda savunmada çok fazla geriye çekildiklerini belirtti. “Maçın ilk bölümünde bir şeyler yapabilirdik. Çok geri kaçtık. Takımı ön tarafta tutmak için çalışıyoruz. Bunu yapmaya çalışıyoruz haftalardır. Bugün inanılmaz geri gittik. Ceza sahasından çıkamadık. Şanssızlıklar olabilir, bugün kalemize iki gol attık. Onun için çok ağır bir mağlubiyet, çok üzgünüm.”

Şota Arveladze: ’’Çok Ağır Yenilgi Aldık”
'

“Çok Ağır Bir Yenilgi”

**Arveladze,** yenilgi sonrası büyük üzüntü yaşadığını vurguladı. “Çok ağır bir yenilgi aldık. Çok üzgünüm. Takımımı, oyuncularımı ve taraftarlarımızı hayal kırıklığına uğrattım. Bu yenilginin sorumlusu benim. Kendimi sorumlu hissediyorum.”

Arveladze, önümüzdeki haftalarda hatalarını düzeltip **Fatih Karagümrük**’ü daha iyi bir konuma getirmek için çalışacaklarını belirtti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP