C1790529C632E708Ac8Dab6096E279B0.Jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • Sportif Eğitim Akademisi ilk dersini gerçekleştirdi
19 okunma

Sportif Eğitim Akademisi ilk dersini gerçekleştirdi

ABONE OL
31 Ocak 2024 21:10
C1790529C632E708Ac8Dab6096E279B0.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Gaziantep Üniversitesi (GAÜN)**, **Şehitkamil Belediyesi** ve **Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü** arasında yapılan protokol kapsamında gerçekleştirilen **Sportif Eğitim Akademisi**, **GAÜN Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özdal’ın** ilk dersi ile başladı.

**Sportif Eğitim Akademisinin** şehrin spor insanlarının spor bilgisini güncellemek ve sportif eğitim alt yapısına katkı sağlamayı hedeflediğini belirten **GAÜN Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özdal,** “**Spor Şehri** markasını daha ileriye taşıyabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. ‘Bir fakülte şehre nasıl katkı sağlamalı’ diye çıktığımız bu yolda elimizden geleni en iyi şekilde şehrimize sunmak için gayret edeceğiz” diye konuştu.

Sportif Eğitim Akademisi Ilk Dersini Gerçekleştirdi

**Sportif Eğitim Akademisinin İlk Dersi Gerçekleşti**

**GAÜN Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özdal’ın** ilk dersi ile başlayan **Sportif Eğitim Akademisi,** şehrin spor insanlarının spor bilgisini güncellemek ve sportif eğitim alt yapısına katkı sağlamayı hedefliyor.

Sportif Eğitim Akademisi Ilk Dersini Gerçekleştirdi

**Akademiye Geniş Katılım**

**Sportif Eğitim Akademisinde,** spor antrenörleri, beden eğitimi öğretmenleri, spor yöneticileri ve sporcular gibi geniş bir katılım yer aldı. Katılımcılar, **Prof. Dr. Mustafa Özdal’ın** verdiği ilk dersten büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Sportif Eğitim Akademisi Ilk Dersini Gerçekleştirdi

**Spor Şehri Gaziantep’e Katkı**

**Sportif Eğitim Akademisi,** **Gaziantep’in “Spor Şehri”** markasına katkı sağlamayı hedefliyor. Akademi sayesinde, şehrin spor insanları güncel spor bilgilerine ulaşabilecek ve sportif eğitim alt yapısı güçlenecek.

**GAÜN**, **Şehitkamil Belediyesi** ve **Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü** iş birliğiyle gerçekleştirilen **Sportif Eğitim Akademisi,** şehrin spor hayatına önemli katkılar sağlayacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP