5Fb993E7174A24601742Bfa5824B5883.Jpg
8 okunma

Talas Pati Evi: Candostlara vip servis

ABONE OL
4 Ekim 2023 14:15
5Fb993E7174A24601742Bfa5824B5883.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Talas Pati Evi Açıldı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın 4 yıl önce hizmete açtığı Talas Pati Evi. Minik öğrencilere hayvan sevgisi aşılandı.

Başakpınar Yolu Üzerinde Program Düzenlendi

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle Başakpınar Yolu üzerindeki Talas Pati Evi’nde bir program düzenlendi. As Koleji birinci sınıf öğrencileri bu etkinlikte topladıkları yiyecekleri Talas Belediyesi Geçici Hayvan Barınma ve Yaşam Merkezi’ne getirerek sevimli dostlarla paylaştı.

Çocuklardan Talas Belediye Başkanına Teşekkür

Çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Adem Alyaprak Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a bu ortamı sağlamasından dolayı teşekkür ederken, Alper Tanrıseven de pati evinin çok güzel olduğunu belirterek, “Başkan Amca iyi ki burayı yapmışsınız” dedi.

Hepsi Mutlu Oldu

Hira Su Döner isimli öğrenci de konuşurken, “Köpekler çok güzel. Benim de köpeğim var. Allah’tan burayı yapmışsınız. Yoksa sokak köpekleri aç kalabilirlerdi” diye konuştu. Asya Demir adlı öğrenci de, “Burası çok güzel yapılmış. Hayvanları çok seviyorum. Hayvanları koruyalım” diye mesaj verdi.

Öğretmenlerden İncelemeler

Programın konuğu olan birinci sınıf öğretmeni Dilek Ekin, “Böyle bir yaşam alanının hayvanlar için oluşturulmasına çok mutlu oldum. Burası VİP servis gibi olmuş. Hepsinin yaşam alanı çok güzel düşünülmüş. Çalışanların hayvanlara yaklaşımları da çok güzel. Çocuklar da mutlu oldu. Belediye başkanımız çok güzel düşünmüş. Teşekkür ediyorum” dedi. Talas Belediye Başkan Yardımcısı Koray Kök de çocuklara, “Bizler sizi burada görünce çok mutlu olduk. Getirdiğiniz ikramlar için teşekkür ediyorum. İçinizden hayatınız boyunca hayvan sevgisini eksik etmeyin. İyi ki geldiniz. Talas Belediye Başkanımızın sizlere selamı var” diye seslendi. Program çektirilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.ResimResimResim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP