654520D1F2Fee929Ca6C44866C7Faa1B.jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • TÜRFAD yönetimi FHGC Başkanı Gürtürk’le bir araya geldi
19 okunma

TÜRFAD yönetimi FHGC Başkanı Gürtürk’le bir araya geldi

ABONE OL
31 Ocak 2024 15:51
654520D1F2Fee929Ca6C44866C7Faa1B.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## Türk Futbol Adamları Derneği Elazığ Şubesinden Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti‘ne Ziyaret

17 Ocak 2023 tarihinde 3. Olağan Kongresi’ni gerçekleştiren Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Elazığ Şubesi Başkanı Ahmet Polat ve yönetim kurulu üyeleri, ilk ziyaretlerini Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Serkan Gürtürk‘e gerçekleştirdi.

Türfad Yönetimi Fhgc Başkanı Gürtürk’le Bir Araya Geldi

Ziyaret sırasında konuşan TÜRFAD Başkanı Ahmet Polat, “Yönetim kurulumuzda görev alan değerli kardeşim Serkan Gürtürk‘ün, gazetecilik mesleğinde çok büyük bir önem arz eden FHGC Başkanlığı’na seçilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bizler de yönetim kurulu olarak ilk ziyaretimizi FHGC Başkanı Serkan Gürtürk‘e yaptık. Yönetim kurulumuzda kendi alanlarında uzman kişiler yer almaktadır. 2024 yılı içerisinde birçok etkinlik ve paneller düzenleyen projelerimizi hazırlıyoruz. Elazığ spor camiasına katkı sunmak için büyük gayret sarf edeceğiz” dedi.

Türfad Yönetimi Fhgc Başkanı Gürtürk’le Bir Araya Geldi

FHGC Başkanı Serkan Gürtürk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, TÜRFAD yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu olarak ortak projeler üretmek ve Elazığ sporuna katkı sağlamak için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP