F5077A9D51Db4Bd75B5D5Fbc85D41D94.Jpg
27 okunma

Workup Girişimcilik Programı’nın 12. dönemi başlıyor

ABONE OL
1 Şubat 2024 16:18
F5077A9D51Db4Bd75B5D5Fbc85D41D94.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş Bankası Girişimcilere Destek Olmaya Devam Ediyor!

Workup Girişimcilik Programı’nın 12. Dönemi Başlıyor

İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu girişimcilik programı Workup, gelecek vaat eden iş modellerini ölçeklendirmek isteyen 8 girişim ile 12. dönemine başlıyor.

Programa Kabul Edilen 8 Girişim

Workup Girişimcilik Programı’nın 12. Dönemi Başlıyor

2017 yılından beri devam eden programın yeni dönemine Branchsight, Juuli, Korvo, Kubezy, Magfi, Shippn, Trendbox ve Zuzzuu girişimleri katılıyor.
Girişimcilerin hızlanmalarına ve ölçeklenmelerine yardımcı olan, geçtiğimiz yıl global bir erken aşama yatırımcısı ve inovasyon hub’ı Tenity tarafından satın alınan Hackquarters yürütücülüğünde gerçekleştirilen Workup’a bugüne kadar 144 girişim kabul edildi. Programdan 100 girişim mezun oldu.

Girişimcilere Verilen Destekler

Girişimlerin desteğe ihtiyaç duydukları konular tespit ediliyor.
Workup.ist internet sitesi üzerinden başvuruların yıl boyunca açık olduğu programa dâhil olan girişimler, sunumlarının ardından Workup takımı, Workup mentorları, paydaşlar ve yatırımcıların değerlendirmeleriyle belirleniyor.
Programa kabul edilmeleri sonrası girişimlerin güncel durumları ve desteğe ihtiyaç duydukları konular birebir görüşmeler ile tespit ediliyor. Uygun eşleştirmeler ve yönlendirmeler yapılarak girişimlere ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir program hazırlanıyor.
Seçilen girişimler 4 ay boyunca; alanlarında uzman kişilerden mentorluk, İş Bankası Grubu iştirakleri başta olmak üzere iş birliği, İş Bankası’nın kurucusu ve yatırımcısı olduğu fonlar başta olmak üzere yatırım imkânlarına erişim, tecrübeli girişimcilerle deneyim paylaşımı, teknik çalıştaylar ve ilham etkinlikleri, ücretsiz bulut sunucu kullanım hakkı ve altyapı destek paketleri, yurt içi ve yurt dışı fiziki ve online etkinliklere katılım, basılı ve dijital mecralarda kendilerini tanıtma, olanaklarına sahip oluyor.

İş Kulesi’nde Ücretsiz Ofis İmkanı

Ayrıca, İş Bankası Girişimcilik Şubelerinin desteğinin yanı sıra yerli ve global çok sayıda iş ortağının startup’lara yönelik çözüm ve hizmetleri için ücretsiz ya da indirimli kullanım hakkı elde ediyor. Programa kabul edilen girişimler, İş Kule Workup Alanı’nda ücretsiz ofis imkânından da yararlanabiliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP