A4C23Df9E72848507A6D40Be6F5F0Eab.jpg
8 okunma

Yalova’da Hayvanları Koruma Günü kutlandı

ABONE OL
4 Ekim 2023 14:15
A4C23Df9E72848507A6D40Be6F5F0Eab.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yalova’da Özel Etkinlik

Yalova Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için özel bir etkinliğe imza attı. Vali Dr. Hülya Kaya ve Başkan Mustafa Tutuk da katılan bu etkinlikte anaokulu çocukları sokak hayvanları ile birlikte eğlendi. Vali Kaya ve Tutuk çocuklara çeşitli hediyeler de verdi. Her ziyaretçi de ‘Hayvan Dostu Öğrenci’ madalyasını alarak günün önemini belirtti.

Sahiplenme Mesajı

Etkinlikte konuşan Başkan Mustafa Tutuk, “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle gerçekten çok güzel bir program yaptık. Düzenli olarak Veteriner İşleri Müdürlüğümüz mama desteğinde bulunuyor. Sokak hayvanlarımızın güvenliği için elimizden geleni yapıyoruz. Günün anlamı doğrultusunda bir canımızı sahiplendik.” diye konuştu. Oğuzhan Erdoğan da Veteriner İşleri Müdürlüğüne gelerek hayvanlara sahip çıktı; melez köpek ‘Ateş’ ismini aldı.

Güzel Anlar

Program sonunda Vali Kaya ve Tutuk, öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Böylece 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nün anlam ve önemi açısından özel olan bu etkinlik çok güzel anlarla sona erdi.ResimResimResimResimResimResim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP