Elektrik Kazasında Hayatını Kaybeden Gencin Acısı Karabük'Ü Yasa Boğdu
592 okunma

Elektrik Kazasında Hayatını Kaybeden Gencin Acısı Karabük’ü Yasa Boğdu

Karabük'ün Aydınlıkevler Mahallesi'nde yaşanan üzücü olayda, 15 yaşındaki Ekrem Metin Erol, arızalı vantilatörünü tamir etmeye çalışırken elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti

ABONE OL
3 Eylül 2023 11:12
Elektrik Kazasında Hayatını Kaybeden Gencin Acısı Karabük'Ü Yasa Boğdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük’ün Aydınlıkevler Mahallesi’nde yaşanan üzücü olayda, 15 yaşındaki Ekrem Metin Erol, arızalı vantilatörünü tamir etmeye çalışırken elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Ailesi, komşuları ve mahalle sakinleri aka bir şok ve keder içinde. Erol Ailesi’nin yaşadığı bu keder olay, elektrikli cihazların bakım ve tamirinin uzmanlar tarafından yapılmasının önemini bir kere daha vurguladı. Polis ekipleri hadise yerinde incelemelerde bulunurken, gencin cenazesi otopsi için Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi.

Bu üzücü olay, elektrik güvenliği konusunda toplumsal bilincin artırılması gerektiğini gösteriyor. Toplum olarak, elektrikli cihazların güvenli kullanımı ve bakımı konusunda daha dikkatli ve bilinçli olmalıyız. Erol Ailesi’ne başsağlığı dilerken, benzer acıların yaşanmaması için her birimiz üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeliyiz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP