## Bolu Uluslararası Basketbol Turnuvası Gerçekleşti
Bolu‘da bu yıl 4. kez düzenlenen Uluslararası Basketbol Turnuvası sona erdi.
### Yoğun Katılım ve Kıran Kırana Maçlar
Bolu Koru Otel‘de 7-10 Mart tarihleri arasında düzenlenen 4. Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası, eski basketbolcuları bir araya getirdi. Bolulu sporseverler turnuvaya yoğun ilgi gösterdi. Turnuvada 9 kadın takımı, 24 erkek takımı olmak üzere toplam 500 sporcu yer aldı. “Potanın rekortmen annesi” lakaplı eski milli basketbolcu Banu Karadağlı da turnuvada yer aldı.
### Şampiyonlar Belli Oldu
Turnuva Koordinatörü Alaaddin Tatlıdede, “Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Basketbol Turnuvası‘nda yabancı ve Türk takımlar yer aldı. Bu yıl özellikle Türk takımlarına ağırlık verdik. Turnuvada 35 yaş üstü eski basketbolcular yarıştı.” dedi.
Kadınlarda Kemer Master takımı şampiyonluk kupasına uzanırken, erkeklerde ise Zeytinburnu Veterenler takımı birinci oldu.
### Şampiyon Tepkileri
Kemer Master takımının kaptanı Ebru Zeynep Şaylan, “Antalya’dan geliyoruz. Takımımız, eski arkadaşlarımızdan oluşuyor. Dördüncü kez bu turnuvaya katıldık. Takımımızın yaşı biraz ilerlemiş olsa da tecrübemiz bize yardımcı oldu.” ifadelerini kullandı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024