367Af8784Ee4D7169357E15A693B4947.Jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • Ağrı’da öğrenciler ara tatilde futbol heyecanı yaşadı
18 okunma

Ağrı’da öğrenciler ara tatilde futbol heyecanı yaşadı

ABONE OL
1 Şubat 2024 14:00
367Af8784Ee4D7169357E15A693B4947.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

### Doğubayazıt’ta Öğrenciler Ara Tatilde Futbol Heyecanı Yaşadı

6 mahalleli katılımı ile Doğubayazıt’ta ara tatile giren 12-14 yaş aralığındaki öğrenciler için futbol turnuvası düzenlendi.

### Belediye Başkanı İlk Başlama Vuruşunu Yaptı

Doğubayazıt Belediyesine bağlı **Kültür** ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile mahalle muhtarlarının düzenlediği organizasyonla ara tatile giren 12-14 yaş arası öğrencilere yönelik düzenlenen futbol turnuvası, **Belediye Başkanı Yıldız Acar’ın** ilk başlama vuruşuyla başladı.

Ağrı’da Öğrenciler Ara Tatilde Futbol Heyecanı Yaşadı

### “Sosyal Yaşama Katmak ve Kötü Alışkanlıklardan Uzaklaştırmak İçin Projelerimiz Devam Ediyor”

Konuşma yapan **Belediye Başkanı Yıldız Acar**, “**Doğubayazıt Belediyesi** her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluk projeleriyle de göz önündeyiz. Spora ve sporcuya verdiğimiz destekle beraber, okul çağında olan çocuklarımızı ve gençlerimizi sosyal yaşama katmak, kötü alışkanlıklardan ve bu tarz ortamlardan uzaklaştırmak için projelerimiz devam ediyor.

Ağrı’da Öğrenciler Ara Tatilde Futbol Heyecanı Yaşadı

### “Bu Projemizden Yaklaşık 300 Öğrencimiz Faydalanırken, Ailelerin Çocuklarına Karşı Olan Sorumluluklarının Yükünü de Paylaşıyoruz”

“Bu projemizden yaklaşık 300 öğrencimiz faydalanırken, ailelerimizin çocuklarına karşı olan sorumluluklarının yükünü de paylaşıyoruz. Daha dinamik, sağlıklı ve güzel düşünen bireyler yetiştirmek için ailelerimizin çabası kadar bizlerde sorumluyuz. O yüzden hep birlikte bu mücadeleye devam edeceğiz. Değerli halkımız emin olsun ki, Doğubayazıt gerçekten gün geçtikçe gelişiyor. Katılımcı Belediye anlayışı ile, birlikte hareket ederek bu tarihi kenti daha da yaşanılabilir bir hale getireceğiz” dedi.

Ağrı’da Öğrenciler Ara Tatilde Futbol Heyecanı Yaşadı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP