### Doğubayazıt’ta Öğrenciler Ara Tatilde Futbol Heyecanı Yaşadı
6 mahalleli katılımı ile Doğubayazıt’ta ara tatile giren 12-14 yaş aralığındaki öğrenciler için futbol turnuvası düzenlendi.
### Belediye Başkanı İlk Başlama Vuruşunu Yaptı
Doğubayazıt Belediyesine bağlı **Kültür** ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile mahalle muhtarlarının düzenlediği organizasyonla ara tatile giren 12-14 yaş arası öğrencilere yönelik düzenlenen futbol turnuvası, **Belediye Başkanı Yıldız Acar’ın** ilk başlama vuruşuyla başladı.
### “Sosyal Yaşama Katmak ve Kötü Alışkanlıklardan Uzaklaştırmak İçin Projelerimiz Devam Ediyor”
Konuşma yapan **Belediye Başkanı Yıldız Acar**, “**Doğubayazıt Belediyesi** her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluk projeleriyle de göz önündeyiz. Spora ve sporcuya verdiğimiz destekle beraber, okul çağında olan çocuklarımızı ve gençlerimizi sosyal yaşama katmak, kötü alışkanlıklardan ve bu tarz ortamlardan uzaklaştırmak için projelerimiz devam ediyor.
### “Bu Projemizden Yaklaşık 300 Öğrencimiz Faydalanırken, Ailelerin Çocuklarına Karşı Olan Sorumluluklarının Yükünü de Paylaşıyoruz”
“Bu projemizden yaklaşık 300 öğrencimiz faydalanırken, ailelerimizin çocuklarına karşı olan sorumluluklarının yükünü de paylaşıyoruz. Daha dinamik, sağlıklı ve güzel düşünen bireyler yetiştirmek için ailelerimizin çabası kadar bizlerde sorumluyuz. O yüzden hep birlikte bu mücadeleye devam edeceğiz. Değerli halkımız emin olsun ki, Doğubayazıt gerçekten gün geçtikçe gelişiyor. Katılımcı Belediye anlayışı ile, birlikte hareket ederek bu tarihi kenti daha da yaşanılabilir bir hale getireceğiz” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024