Antalya’nın Kepez ilçesinde 3 katlı bir binanın **bodrum katındaki** pastaneye ait depo, henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü alev aldı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, 15 dakikalık bir çalışma sonucunda yangını kontrol altına aldı.
## **Depo Tamamen Zarar Gördü**
Yangın esnasında **depo** ve içinde bulunan malzemeler tamamen kullanılamaz hale gelirken, daire sakinleri de korkudan kendilerini dışarı attı. Neyse ki yangında **yaralanan** olmadı.
## **Yangın Anı Kamerada**
Yangının alevli bir şekilde yanma anları, **cep telefonu güvenlik kamerasına** yansıdı. Görüntülerde deponun yoğun duman ve alevlerle kaplandığı görülüyor.
## **Nedeni Henüz Bilinmiyor**
Pastane deposunda çıkan **yangının nedeni** henüz belirlenemedi. Yetkililer, olayla ilgili soruşturma başlattı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024