KONULAR
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü‘nde Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Emniyet Müdür Yardımcıları, Sıralı Amirler ve Çarşı ve Mahalle Bekçileri katıldı.
Toplantıda, Düzce’de son dönemlerde yaşanan asayiş olayları hakkında değerlendirme ve bilgilendirme yapıldı. Müdür Ergüder, asayiş olaylarının önlenmesi ve suçların aydınlatılmasında bekçilerin önemine vurgu yaptı.
Toplantı sonrası, görevlerinde üstün başarı ve gayret gösteren “Gece Kartalları” olarak bilinen bekçilere Müdür Ergüder tarafından hediye takdim edildi. Ergüder, başarılı çalışmalarının devamını diledi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024