Aec6427Ccad1B81Cc3109D0E84855Ade.jpg
13 okunma

Babadağspor’a sponsor desteği

ABONE OL
2 Şubat 2024 10:42
Aec6427Ccad1B81Cc3109D0E84855Ade.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Babadağspor’a Sponsor Desteği

**Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’nın** önderliğinde kurulan ve **Selami Kaya’nın** başkanlığını yaptığı **Babadağspor**, yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Babadağspor’a Sponsor Desteği

Lige güçlü bir giriş yapmak isteyen **Babadağspor’un ana sponsoru MGM Express** oldu. **Başkan Atlı** ve **Kulüp Başkanı Kaya**, **MGM Express’in** büyük desteği için teşekkür ziyaretinde bulunarak firma ortakları **Metin Zengin** ve **Mustafa Ödemiş’e** forma hediye etti.

Babadağspor’a Sponsor Desteği

**Babadağ’da gençlerin spor yapması, kötü alışkanlıklardan uzak durması** adına harekete geçen **Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı**, Babadağspor’un kurulmasına öncülük etmişti. **Kulüp Başkanlığına Belediye Meclis Üyesi Selami Kaya’nın** gelmesinin ardından yapılanma çalışmalarını büyük oranda tamamlayan **Babadağspor, bu sene 2. Amatör Küme’den serüvenine başlayacak.**

Kulüp yapılanmasının yanında sürdürülebilir bir ekonomi ile yola devam etmek isteyen **Babadağspor’un ana sponsoru MGM Express** oldu. **Gençlerin spor yapması** için elini taşın altına koyan **MGM Express temsilcileri Metin Zengin** ve **Mustafa Ödemiş’e** teşekkür eden **Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı** ve **Kulüp Başkanı Selami Kaya**, firmayı ziyaret ederek forma hediyesi sundular.

Babadağspor’a Sponsor Desteği

**MGM Express’in yanı sıra Çakır Tekstil’in Sahibi** ve **Kulübün Yönetim Kurulu Üyeleri** arasında yer alan **Çakır Tesktil Sahibi Uğur Çakır, Babadağspor’un krampon sponsoru** oldu.

“Babadağspor projesi tüm hızıyla devam ediyor”

Sponsor destekleri ile daha güçlü hale gelen Babadağspor için konuşan Başkan Ali Atlı; “Babadağ’da gençlerimizin spor yapması, kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Bunun için hayata geçirdiğimiz Babadağspor projesi tüm hızıyla devam ediyor. Kulübümüzü kurduk, yapılanmalarımızı tamamlıyoruz. Sponsorlarımız ile daha güçlüyüz. Babadağspor’a destek olan MGM Express’in ortakları Metin Zengin ve Mustafa Ödemiş’e, Çakır Tekstil’in Sahibi ve Kulübün Yönetim Kurulu Üyemiz Uğur Çakır’a teşekkür ediyoruz. Babadağspor inşallah lige fırtına gibi başlayacak.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP