**Yaşlı Adam **Dicle Nehri’nden Kurtarıldı**
Diyarbakır’ın **Yenişehir** ilçesinde **balık** tutan 80 yaşındaki **H.M.**, dengesini kaybederek **Dicle Nehri**’ne düştü. Çevredeki vatandaşların durumu **112 Acil Çağrı Merkezi**’ne bildirmesi üzerine olay yerine **sağlık, itfaiye, AFAD** ve **polis** ekipleri sevk edildi.
**AFAD** ve vatandaşların yardımıyla nehirden çıkarılan **H.M.**, sağlık ekiplerine teslim edildi. Hastaneye kaldırılan yaşlının sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
**‘**
**Kurtarma Operasyonu**
**AFAD** ve vatandaşlar, **H.M.**’yi kurtarmak için ortak bir operasyon düzenledi. Yaklaşık 1 saat süren operasyon sonucunda **H.M.** sağ salim nehirden çıkarıldı.
**‘**
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024