KONULAR
Kars 36 Spor Kulüp Başkanı Ali Uçum, geçtiğimiz günlerde işlerinin yoğunluğundan dolayı başkanlıktan istifa etmişti. Ancak, yeşil beyazlı kulübe sahip çıkan olmayınca, yeniden devam kararı aldı.
Başkan Uçum, takımda bugün antrenmana çıktı ve mevcut kadro ve Kars‘ın çocuklarıyla birlikte 2. devreye başlayacaklarını açıkladı. Yeşil beyazlı ekibin hedefi, ligi en üst sıralarda tamamlamak.
Kars 36 Spor Kulüp yönetimi, başkanın devam kararının ardından yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Başkanımız bu güne kadar kulübü yönetmeye talip olmaması ve kulübün küme düşme riskini de göz önüne alarak valimizle yaptığı istişareler neticesinde sezon sonuna kadar devam etme kararı almıştır.” denildi.
Açıklamada ayrıca, “Hedefimiz; kulübümüzün ligdeki yerini birkaç sıra yukarı taşıyarak kümede kalmak ve sezonu bu şekilde bitirmek olacaktır. Eksik bölgelere transferler yapılarak ilk maçımız olan Rize Özel İdare maçına hazırlıklarımız başlamıştır.” ifadelerine yer verildi.
Kulüpten yapılan açıklamada, “Sosyal medyadan esip gürleyerek hiç bir şey yapılmadığını gördük. Kulübü gerçekten sevmenin sadece klavye başında eleştirmek olmadığını her taraftarın anlamasını bekliyoruz. Bu karar taraftar çoğunluğunun “Kars‘ın çocuklarına şans vermiyorsunuz!” serzenişinin de yansımasıdır.” denildi.
Son olarak, açıklamada “Bu sene yakalayamadığımız şampiyonluğun gelecek sezon için yatırımı olsun. Bu vesile ile yeni oluşumun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024