7954Fd7E698F8185Abf849F9F3755019.Jpg
18 okunma

Beşiktaş’ta ana isale hattı patladı

ABONE OL
31 Ocak 2024 09:48
7954Fd7E698F8185Abf849F9F3755019.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Beşiktaş Ortaköy’de Ana İsale Hattı Patladı, Ortalık Göle Döndü

Beşiktaş’ta Ana Isale Hattı Patladı

Beşiktaş Ortaköy’de gece saatlerinde meydana gelen ana isale hattı patlaması nedeniyle ortalık göle döndü. Bazı iş yerlerinin su ve kumla dolduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Ortaköy’de saat 03.00 sıralarında Muallim Naci Caddesi üzerinde bulunan ana isale hattı patladı. Ortalık göle dönerken, trafik durdu. İhbar üzerine olay yerine gelen belediye ekipleri hatta çalışma başlattı. Çalışmalar sırasında trafik Beşiktaş istikametine geçici olarak durduruldu. Bazı iş yerlerinin ise su ve kumla dolduğu öğrenildi.

‘Su, Kumla Karışık Hale Geldi’

Beşiktaş’ta Ana Isale Hattı Patladı

Olay yerinde bulunan görgü tanıkları, patlamanın ardından suyun hızla caddeyi kapladığını ve kumla karışık hale geldiğini söyledi. Bazı iş yerlerinin kapılarının açılmadığı, bazılarının ise su ve kumla dolduğu görüldü.

‘Trafik Durdu’

Beşiktaş’ta Ana Isale Hattı Patladı

Patlama nedeniyle trafik de durdu. Polis ekipleri caddeyi trafiğe kapattı ve araçların alternatif yollardan gitmesini sağladı. Belediye ekipleri ise patlayan hattın onarımı için çalışmalar başlattı. Çalışmaların ne zaman tamamlanacağı henüz belli değil.

‘Belediye Ekipleri Çalışma Başlattı’

Beşiktaş’ta Ana Isale Hattı Patladı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Akpolat, “Patlamanın nedenini araştırıyoruz. Ekiplerimiz onarım çalışmalarına başladı. En kısa sürede sorunu çözüp, trafiği normale döndüreceğiz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP