6C658878C86Eacdeb810F867438B60F8.Jpg
34 okunma

Bir annenin yürek yakan anları: Hüngür hüngür ağlayarak kayıp oğlunun okuluna gitti

ABONE OL
10 Mart 2024 09:55
6C658878C86Eacdeb810F867438B60F8.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## **Hakkari’de Kayıp Çocuk Bulundu**

**Hakkari**’nin **Yüksekova** ilçesinde 15 yaşındaki Yusuf Macit, oyun oynamak için evden çıktıktan sonra eve dönmeyince ailesi endişelere kapıldı. Polis ekipleri ve mahalle sakinleri, çocuğu aramak için seferber oldu.

Anne Şerife Macit, gece geç saatlerde oğlunun okuluna giderek hüngür hüngür ağladı ve sınıfları tek tek gezdi. Annenin feryatları yürekleri dağladı.

Mahalle sakinlerinden Sezai Açıkel, yoğun kar yağışına rağmen Yusuf’u aramak için her yeri didik didik aradıklarını belirtti. Polis ekipleri de mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev arama yaptı.

Sonunda sevindirici haber geldi. Yusuf Macit, yapılan arama çalışmaları sonucunda **devlet hastanesinde** bulundu. Ailesi ve mahalle sakinleri, çocuğun bulunmasıyla derin bir nefes aldı.

**Görseller:**

Bir Annenin Yürek Yakan Anları: Hüngür Hüngür Ağlayarak Kayıp Oğlunun Okuluna Gitti

## **Anne Göz Yaşlarına Boğuldu**

Yusuf Macit’in annesi Şerife Macit, oğlunun saat 13.00 gibi oyun oynamak için dışarı çıktığını ve bir daha dönmediğini söyledi. Anne, “Çok korkuyorum. Bulanlar bize haber versin” dedi.

## **Mahalle Sakinleri Seferber Oldu**

Mahalle sakinlerinden Sezai Açıkel, Şerife Macit’in haber vermesi üzerine harekete geçtiklerini belirtti. Açıkel, “Polis ekiplerine haber verilmesi üzerine mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev arıyoruz” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP