A1D6A6378E4B054411037Ce644Ce5810.Jpg
24 okunma

Bizim Toptan’dan Şırnak’ta yeni mağaza açılışı

ABONE OL
11 Mayıs 2024 08:48
A1D6A6378E4B054411037Ce644Ce5810.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin dört bir yanında mağaza ve depo yatırımlarını sürdüren Bizim Toptan, Şırnak’ın Cizre ilçesinde açtığı yeni mağaza ile müşterilere hizmet vermeye başladı. Bizim Toptan yeni mağazasıyla bölgeye kesintisiz tedarik sağlarken bölgedeki ticaretin güçlenmesine de destek olacak.

Türkiye’nin en büyük organize toptan marketi Bizim Toptan, yeni mağaza ve depo açılışlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Bizim Toptan, Şırnak’taki ilk mağazasını Cizre’de açtı. Yeni mağazayla birlikte Bizim Toptan’ın ülke çapındaki toplam mağaza sayısı da 183’e yükseldi. Bölgede faaliyet gösteren işletmeler ve esnaf, ihtiyaç duydukları ürünlere Bizim Toptan’ın geniş ürün portföyü ve toptan fiyatına satış avantajıyla ulaşabilecekler. Dijital kanallardan verilen siparişlerin istenilen gün ve saatte mağazadan teslim alınmasını sağlayan “Tıkla Gel Al” hizmetinin de kullanıma sunulduğu Cizre mağazasında müşteriler bu sayede hızlı ve kolay alışveriş imkanından yararlanabilecek. Yeni mağaza ile bölgede kesintisiz tedarik altyapısı güçlendirilerek ticaret ve istihdama da katkı sağlanması hedefleniyor.

Balcı: “Yatırımlarımızla ticareti güçlendiriyor, ülkemiz için katma değer üretiyoruz”

Bizim Toptan CEO’su Hüseyin Balcı mağaza yatırımlarının süreceğini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “Cizre’de müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz yeni mağazamızla Türkiye’de yer aldığımız il sayısını da artırarak 72 ilde 183 mağazaya ulaştık. Ev Dışı Tüketim sektörünün lider tedarikçisi olarak saha ekiplerimiz vasıtasıyla ülkemizin 81 iline hizmet veriyoruz. Güçlü tedarik ve lojistik altyapımız sayesinde yeni mağazamız ile buradaki müşterilerimize kesintisiz tedarik sağlayarak bölgedeki ticaretin gelişmesine katkı sunacağız. Aynı zamanda gerçekleştireceğimiz istihdamla nitelikli insan kaynağının artmasına da destek olacağız. Önümüzdeki dönemde de yatırımlarımızı sürdürerek ülkemiz için katma değer üretmeye devam edeceğiz.”

Bizim Toptan Satış Mağazaları hakkında: 

2001 yılında kurulan Bizim Toptan Satış Mağazaları, 72 ilde 183 mağazasıyla Cash & Carry (Organize Toptan Ticaret) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır. Bizim Toptan, müşterilerine tüketici nezdinde bilinirliği yüksek çok-uluslu ve uluslararası markaların yanı sıra kendi özel markalarının da dahil olduğu yaklaşık 8 bin ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Dijital yatırımlarıyla altyapısını sürekli geliştiren ve müşterilerine kişiselleştirilmiş hizmetler sunan Bizim Toptan, PROSAF operasyonuyla da ev dışı tüketim müşterilerine "yerinde teslim" hizmeti sunmaktadır. Şirket, esnafa bayilik modeli sunan SEÇ Market operasyonu ile ev dışı tüketim sektörünün öncü şirketi olan g2mEKSPER’in de ana ortağı durumundadır. Halka açık bir şirket olan Bizim Toptan'ın hisseleri Borsa İstanbul’da BIZIM koduyla işlem görmektedir.
Hibya Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP