KONULAR
Artvin‘in Borçka ilçesinde meydana gelen sel felaketi, **Miraç Kandili** için camide bulunan cemaatin zor anlar yaşamasına neden oldu.
İlçeye bağlı Yeniyol Mahallesi‘ndeki selin gelişi cep telefonu kamerasına yansıdı. Taşan dere, Yeniyol Camisi ve etrafını saniyeler içinde doldurdu. Miraç Kandili programı nedeniyle camide bulunan cemaat bir süre mahsur kaldı. Caminin girişinin sularla kaplanması nedeniyle belediye ekipleri iş makinesi yardımıyla cemaati camdan kurtararak güvenli alana taşıdı.
O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, sel sularının hızla camiye doğru ilerlediği ve cemaatin caminin içinde mahsur kaldığı görülüyor. Belediye ekipleri iş makinesi yardımıyla cemaati camdan kurtararak güvenli alana taşıdı. Sel felaketinde can kaybı veya yaralanma olmadı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024