KONULAR
Bozüyükspor Kulüp Başkanı Selami Yıldız, kulübün profesyonel lige yükselmesi için kolları sıvadıklarını açıkladı.
Yıldız, “Bozüyükspor‘un bir marka değeri olması gerektiğini düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda kulübün adını ‘Bozhüyükspor Kulübü Derneği’ olarak değiştirmiştik. Ancak bu yıl ‘Bozüyükspor Kulübü’ olarak değiştirdik” dedi.
Bozüyükspor, 2. Amatör Küme’de mücadele edecek. Yıldız, “Alt yapımızdan yetişen gençler ve kulübümüze gönül vermiş oyuncularla lisans işlemlerini tamamlayacağız. 26 Nisan’da maçlarımız başlayacak” ifadelerini kullandı.
2. Amatör Küme’de ilk üçte yer alan takımların 1. Amatör Küme’ye, ikinci sıradaki takımların ise play-off maçları yapacağını belirten Yıldız, “Bu süreç zorlu olsa da Bozüyükspor için zafer olacaktır” dedi.
Yıldız, ilçede yaklaşık 12 yıldır futbolun öksüz kaldığını vurguladı. “Dünyada sporun lokomotifi futboldur. Biz de Bozüyükspor’u hak ettiği yere taşımak için yola çıktık” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024