055Fba22F52363Ed480Ef1Ade8422B86.Jpg
22 okunma

Bu projeye Hacıhızır’dan büyük destek

ABONE OL
11 Mart 2024 10:00
055Fba22F52363Ed480Ef1Ade8422B86.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## Hacıhızır Mahallesi’nde Çocukları Geri Dönüşüme Teşvik Eden Projeye Destek Verenlere Plaket Töreni

İzmit Belediyesi **İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü** ile **Hacıhızır Mahalle Muhtarlığı** iş birliğiyle düzenlenen “**Çocuk Ödül Marketi**” projesi, mahalle sakinlerinin desteğiyle başarıya ulaştı. Düzenli atık toplayan ve projeye destek olan 12 mahalle sakinine plaketleri, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü **Havva Açıkgöz** ile Mahalle Muhtarı **Lütfü Bodur** tarafından takdim edildi.

**Çevre Temizliği için Birlik Olmak Gerek**

İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Havva Açıkgöz, törende yaptığı konuşmada, atıkların doğru şekilde atılmasının önemine vurgu yaptı. Açıkgöz, “Birçok vatandaşımız, atalarımızdan gelen temizlik kültürünü sürdürüyor. Bu, bizi mutlu ediyor. Ancak atıkların dışarı çıkarılıp en yakın çöp konteynerine atılmaması gerekiyor. Çevremizi birlikte temiz tutmalıyız. Bu konuda görevli personellerimize vatandaşlarımızın da destek olması önemli” dedi.

**Mahalle Muhtarından Teşekkür**

Hacıhızır Mahallesi Muhtarı Lütfü Bodur ise mahalle sakinlerinin desteğinden dolayı teşekkürlerini ifade etti. Bodur, “Mahallemizde, İzmit Belediyesi ile gerçekleştirdiğimiz Çocuk Ödül Marketi projesi kapsamında atıkları toplamamıza yardımcı oldular. Kendilerine ve İzmit Belediyesine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu Projeye Hacıhızır’dan Büyük Destek

Bu Projeye Hacıhızır’dan Büyük Destek

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP