KONULAR
Bursaspor, Serik Belediyespor karşısında aldığı beraberliğin ardından, yarın akşam Kırşehir FSK ile yapacağı maçın hazırlıklarına moralsiz başladı.
TFF 2. Lig‘in 31. haftasında deplasmanda Kırşehir FSK ile karşılaşacak olan Bursaspor, bu akşam Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri Mesut Şen Sahası‘nda idman gerçekleştirdi. Teknik Direktör Ümit Şengül gözetiminde yapılan çalışmada ısınma koşuları, pas çalışmaları, dayanıklılık egzersizleri ve sınırlanmış alan oyunları yer aldı.
Bursaspor, Kırşehir FSK maçı hazırlıklarını yarın yapacağı bir antrenmanla sürdürecek. Karşılaşma, yarın 17.00’da Kırşehir Atatürk Stadyumu‘nda oynanacak.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024