KONULAR
**Çevre dostu** Uşak Belediyesi, **yeşil alan** çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. **Çocuk Kent** projesinde 123 bin metrekarelik alana çok sayıda **ağaç** dikildi.
Belediye Başkanı Mehmet Çakın, eşi ve çocuklarıyla birlikte “**Kalfa Koru’su**”nda düzenlenen etkinliğe katıldı. Çakın, açılışın hava şartlarına bağlı olarak 15 gün içinde yapılacağını belirterek, “**40’tan fazla aktivite imkanı** sunan parkımızda **bilim merkezi**, **sosyal tesisler** ve daha birçok donatı bulunacak” dedi.
Çakın, “Vatandaşlarımıza **keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar** sunmak sosyal belediyeciliğin bir gereğidir” diye konuştu. Parkın, **Uşak’ın yaşam kalitesini artıracağını** ve çocukları **güldüreceğini** vurguladı.
Konuşmaların ardından ağaç dikimi gerçekleştirildi. Etkinliğe AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, öğrenciler, gaziler ve şehit aileleri katıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024